Postępowanie zakończone 2026-06-17
Remont zabytkowej wieży widokowej „Mauzoleum Bierbaumów" w Szreniawie
MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268998
- Zamawiający
- MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiar_aktualizacja_22.05.2026.pdf
- Projekt Spis treścia - PAB.PDF
- Projekt Spis Treści - PZT.PDF
- Projekt ST_4.00_Tynki.pdf
- STWiOR ST_0.00_Wymagania_ogólne.pdf
- STWiOR ST_1.00_Roboty_rozbiórkowe.pdf
- STWiOR ST_2.00_Odwodnienie.pdf
- STWiOR ST_3.00_Roboty_ziemne.pdf
- STWiOR ST_5.00_Malowanie.pdf
- STWiOR ST_6.00_Posadzka_żywiczna_naprawa.pdf
- STWiOR ST_7.00_Elementy_z_betonu_konstrukcyjnego.pdf
- STWiOR ST_8.00_Renowacja_elewacja.pdf
- SWZ SWZ Remont Zabytkowej Wieży w Szreniawie DA.271.03.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu DA.271.03.2026.pdf
- Inny INWENTARYZACJA FOTOGRAFICZNA - Poprawiona i uzupełniona - zmniejszona.pdf
- Inny Oświadczenie projektantów i Konserwatora - Mauzoleum.pdf
- Inny RYS 01- 420x297 kolor.pdf
- Inny RYS 01- 420x297.pdf
- Inny rys 02 297x600.pdf
- Inny rys 03 297x600.pdf
- Inny rys 04 297x600.pdf
- Inny rys 05 297x600.pdf
- Inny rys 06 297x600.pdf
- Inny rys 06 297x600.pdf
- Inny rys 07 297x600.pdf
- Inny RYS 08- 570x594.pdf
- Inny RYS 09- 500x594.pdf
- Inny RYS 10- 500x594.pdf
- Inny RYS 11- 500x594.pdf
- Inny RYS 12- 500x594.pdf
- Inny RYS 13- 420x297.pdf
- Inny RYS 14- 420x297.pdf
- Inny Załączniki nr 1-5 edytowalne DA.271.03.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP