WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-27

Przebudowa DW 197 w zakresie budowy chodnika wzdłuż ulicy Kiszkowskiej wraz z przebudową chodnika wzdłuż ul. Poznańskiej (DW 194) w Gnieźnie

WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00239555
Zamawiający
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Główny kod CPV
45233140-2 — Roboty drogowe
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 197.pdf
  • Formularz Dokumenty edytowalne.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumenty.zip
  • Inny ONO.pdf
  • Inny PPU.pdf
  • Inny TER.zip
  • Inny wzory protokołów.zip
  • Inny Zbiorcze zestawienie ofert.pdf
  • STWiOR SST/SST.pdf
  • Inny Pozwolenie wodnoprawne/09-GNZ-Operat wodnoprawny.pdf
  • Inny Pozwolenie wodnoprawne/Pozwolenie wodnoprawne.pdf
  • Inny Projekt SOR/01.09-GNZ-06-23_SOR_ST_pm_pro.pdf
  • Inny Projekt SOR/02.09-GNZ-06-23_SOR_OT_pm_pro.pdf
  • Inny Projekt SOR/SOR-01.pdf
  • Inny Projekt SOR/SOR-02.pdf
  • Inny Projekt SOR/Z1.UM Gniezno 2023-09-27 opinia.pdf
  • Inny Projekt SOR/Z2.KWP-opinia-pozyt.pdf
  • Inny Projekt SOR/Z3.RDW-opinia.pdf
  • Inny Projekt SOR/Z4.Starosta-opinia-PSOR.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/01.0.09-GNZ-06-23_ZGL_Z1-D_ST_pm_pro.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/01.1.02-GNZ_DZIAŁKI.docx.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/02.09-GNZ-06-23_OPIS_ZGL.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/02-GNZ-06-23_NOR-02-GNZ-NOR.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/02_GNZ_06-23_ORI-ORI.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/02-GNZ-06-23_PRO-02-GNZ_PRO.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/02-GNZ-06-23_Profil_podłużny_rowu.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/02_GNZ_06-23_SYT.pdf
  • Inny Projekt techniczno-budowlany/03.09-GNZ-06-23_ZAŁ_ZGL.pdf
  • Inny SST/Strona tytułowa.pdf
  • Inny TER.pdf
  • Inny TER.xlsx
  • Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
  • Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
  • Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
  • Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
  • Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP