WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-31

Przebudowa i dostosowanie toalety w bud. C do potrzeb OzN i OSP

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336643
Zamawiający
Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-31
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ UAP_PN_6_2026_SWZ-sig.pdf
  • Wzór umowy UAP_PN_6_2026_Zał. nr 3 do SWZ_Wzór umowy.pdf
  • Formularz UAP_PN_6_2026_Zał. nr 1 do SWZ_Formularz Oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdf
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2A do SWZ_Oswiadczenie Podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2B do SWZ_Zobowiązanie Podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2C do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej.docx
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja.zip
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenie MKZ.pdf
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 6 do SWZ_Przedmiary.zip
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 7 do SWZ_Wykaz robót.docx
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Wykaz osób.docx
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_ATH.zip
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_łazienka_D.ath
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_łazienka_M.ath
  • Przedmiar UAP_PN_6_2026_Zał. nr 6 do SWZ_Przedmiar_łazienka_D.pdf
  • Przedmiar UAP_PN_6_2026_Zał. nr 6 do SWZ_Przedmiar_łazienka_M.pdf
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_opis.pdf
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_rys A01.pdf
  • Inny UAP_PN_6_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_rys A02.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu