WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

„Przebudowa i termomodernizacja budynku pałacu plenerowego w Skokach - Etap III”

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308381
Zamawiający
Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ UAP_PN_5_2026_SWZ-sig.pdf
  • Formularz UAP_PN_5_2026_Zał. nr 1 do SWZ_Formularz Oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdf
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 2A do SWZ_Oswiadczenie Podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 2B do SWZ_Zobowiązanie Podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 2C do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej.docx
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_Arch+konstr.zip
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_IE_TT.zip
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_IS.zip
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 7 do SWZ_Wykaz robót.docx
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Wykaz osób.docx
  • Inny UAP_PN_5_2026_Zał. nr 9 do SWZ_Wykaz posiadanych urządzeń.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DT/PW_AR_DT_00_075_01_Detal zabudowy parapetów.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DT/PW_AR_DT_XX_070_01_Detale strefy wejścia.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DT/PW_AR_DT_XX_076_01_Detal wyłazu i drabiny na poddasze.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DT/PW_AR_DT_XX_078_01_Detale obudowy urządzeń.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_100_01_Hol wejściowy.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_101_01_Sala wielofunkcyjna 0.03.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_102_01_Sala wielofunkcyjna 0.04.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_111_01_Łazienka w pokoju nr 0.17.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_112_01_Łazienka w pokoju nr 0.18.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_113_01_Łazienka w pokoju nr 0.19.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_106_01_Komunikacja ogólna na piętrze.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_114_01_Łazienka w pokoju nr 1.03.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_115_01_Łazienka w pokoju nr 1.04.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_116_01_Łazienka w pokoju nr 1.05.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_117_01_Łazienka w pokoju nr 1.06.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_118_01_Łazienka w pokoju nr 1.07.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_119_01_Łazienka w pokoju nr 1.08.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_120_01_Łazienka w pokoju nr 1.09.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_121_01_Łazienka w pokoju nr 1.10.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_122_01_Łazienka w pokoju nr 1.11.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_123_01_Łazienka w pokoju nr 1.12.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_125_01_Pokój 1.05, wzorcowy.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_01_126_01_Pokój 1.01, antresola.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_U1_107_01_Toaleta damska ogólnodostępna.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_U1_108_01_Toaleta męska ogólnodostępna.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_XX_104_01_Klatka schodowa.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/RZ/PW_AR_RZ_01_012_01_Rzut poziomu +1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/RZ/PW_AR_RZ_U1_010_01_Rzut poziomu -1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/RZ/PW_AR_RZ_XX_015_02_Rzut dachu.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_00_045_01_Rzut sufitów poziomu 0.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_01_047_01_Rzut sufitów poziomu +2.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_01_050_01_Rzut wykończeń ścian poziomu +1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_02_043_01_Rzut posadzki poziomu +2.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_U1_044_01_Rzut sufitów poziomu -1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_U1_048_01_Rzut wykończeń ścian poziomu -1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZT/PW_AR_ZT_XX_002_01_Projekt zagospodarowania terenu. Fragment przed pałacem.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZT/PW_AR_ZT_XX_003_01_Projekt zagospodarowania terenu. Fragment - aleja kasztanowa.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZX/PW_AR_ZX_XX_300_01_Zestawienie ślusarki stalowej.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZX/PW_AR_ZX_XX_301_01_Zestawienie stolarki i ślusarki okiennej.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZX/PW_AR_ZX_XX_302_01_Zestawienie stolarki drzwiowej wewnętrznej.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZX/PW_AR_ZX_XX_303_01_Zestawienie portali drewnianych.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/ZX/PW_AR_ZX_XX_304_01_Zestawienie okien dachowych.pdf
  • Projekt Skoki_PW_ARCH_OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/2248_KW.36_Konstrukcja stalowa antresoli.pdf
  • Inny Pozwolenia/230420_Decyzja_STAROSTWO.pdf
  • Inny Pozwolenia/250102_Pozwolenie_WUOZ.pdf
  • Inny Pozwolenia/250708_Decyzja_STAROSTWO.pdf
  • Inny Skoki_PW_K_antresola_zestawienie stali.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_103_01_Bar i sala konsumpcyjna.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/DW/PW_AR_DW_00_109_01_Toaleta osób z NPS ogólnodostępna.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/PR/PW_AR_PR_XX_020_01_Przekrój A-A.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_00_041_01_Rzut posadzki poziomu 0.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/SC/PW_AR_SC_U1_040_01_Rzut posadzki poziomu -1.pdf
  • Inny część rysunkowa PDF/ZT/PW_AR_ZT_XX_001_ 01_Projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-00-RR-102-00-POZIOM 0_OSWIETLENIE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-01-RR-103-00-POZIOM 1_OSWIETLENIE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-01-RR-202-00-POZIOM 0_GNIAZDA_SILOWE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-01-RR-203-00-POZIOM 1_GNIAZDA_SILOWE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-02-RR-104-00-POZIOM 2_OSWIETLENIE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-02-RR-204-00-POZIOM 2_GNIAZDA_SILOWE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-B1-RR-101-00-POZIOM -1_OSWIETLENIE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-B1-RR-201-00-POZIOM -1_GNIAZDA_SILOWE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-B1-RR-401-00_POZIOM- 1_UZIOM.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/2482-PW-IE-DA-RR-205-00-DACH_SILOWE.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.CO.01.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.CO.02.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.CO.03.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.CO.04.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.CO.05.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.GZ.01.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.GZ.02.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.GZ.03.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.GZ.04.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.10.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.11.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.12.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.2.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.3.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.4.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.5.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.6.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.7.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.8.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KA.9.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KL.01.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KL.02.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KL.03.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KL.04.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.KL.05.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.PS.1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.PS.2.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.PS.3.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.PS.4.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WM.01.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WM.02.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WM.03.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WM.04.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WM.05.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WO.1.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WO.2.pdf
  • Projekt część rysunkowa PDF/PW_I.WO.3.pdf
  • Projekt Skoki_PW_IS_OPIS TECHNICZNY.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu