WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

„Przebudowa i dostosowanie toalety w bud. C do potrzeb OzN i OSP”

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410604
Zamawiający
Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Główny kod CPV
45211310-5 — Roboty budowlane w zakresie łazienek
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar UAP_PN_10_2026_Zał. nr 6 do SWZ_Przedmiary.zip
  • SWZ UAP_PN_10_2026_SWZ-sig.pdf
  • Wzór umowy UAP_PN_10_2026_Zał. nr 3 do SWZ_Wzór umowy.pdf
  • Formularz UAP_PN_10_2026_Zał. nr 1 do SWZ_Formularz Oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdf
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 2A do SWZ_Oswiadczenie Podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 2B do SWZ_Zobowiązanie Podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 2C do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej.docx
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja.zip
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenia MKZ.zip
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenie nr 535_2026.zip
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 7 do SWZ_Wykaz osób.docx
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Pomocniczy_ATH.zip
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Pomocniczy_łazienka_D.ath
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Pomocniczy_łazienka_M.ath
  • Przedmiar UAP_PN_10_2026_Zał. nr 6 do SWZ_Przedmiar_łazienka_D.pdf
  • Przedmiar UAP_PN_10_2026_Zał. nr 6 do SWZ_Przedmiar_łazienka_M.pdf
  • Projekt Decyzja_o_pozwoleniu_na_budowę_i_rozbiórkę_UA-VI.6740.481.2026.pdf
  • Projekt PAB_2026.07.20.pdf
  • Projekt ZL_1_2026.07.20.pdf
  • Inny BPWP-PPSA-E-4bf7abe7-d7d9-4469-83e7-a56401991704.pdf
  • Inny MetrykaArchiwum.xml
  • Inny PAB_2026.07.20.pdf.xades
  • Inny PPSA-E-4bf7abe7-d7d9-4469-83e7-a56401991704.pdf
  • Inny TrescWiadomosci.txt
  • Inny ZL_1_2026.07.20.pdf.xades
  • Inny ZL_2_2026.07.20.pdf
  • Inny ZL_2_2026.07.20.pdf.xades
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenie MKZ nr 487_2026.pdf
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenie MKZ nr 669_2026.pdf
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_opis.pdf
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_rys A01.pdf
  • Inny UAP_PN_10_2026_Zał. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_rys A02.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP