Postępowanie zakończone 2026-06-08
Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego
GMINA WŁOSZAKOWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265335
- Zamawiający
- GMINA WŁOSZAKOWICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ FZP.271.10.2026 SWZ.pdf
- Wzór umowy FZP.271.10.2026 Załącznik nr 7 - wzór umowy.pdf
- Formularz FZP.271.10.2026 Załącznik nr 1 - Formularz Ofertowy.docx
- Ogłoszenie FZP.271.10.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny FZP.271.10.2026 Załącznik nr 2 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny FZP.271.10.2026 Załącznik nr 3 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny FZP.271.10.2026 Załącznik nr 4 - Wykaz usług.doc
- Inny FZP.271.10.2026 Załącznik nr 5 - Wykaz osób.doc
- Inny FZP.271.10.2026 Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny ZP.271.10.2026 Informacja z otwarcia ofert [8.06.2026].pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA WŁOSZAKOWICE
- Przebudowa dróg gminnych we Włoszakowicach: ul. ks. J. Górnego, ul. S. Moniuszki oraz ul. F. Chopina
- Budowa boiska sportowego oraz urządzeń sportowo-rekreacyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Boszkowo
- Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Włoszakowice
- Przebudowa wiaty rowerowej oraz budowa wiaty dydaktycznej, stanowiska gier zewnętrznych, zbiornika na deszczówkę i zbiornika retencyjnego [...]