WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-10

„Zagospodarowanie terenów przy świetlicach wiejskich”

GMINA NOWY TOMYŚL

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361670
Zamawiający
GMINA NOWY TOMYŚL
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Nowy Tomyśl, pow. nowotomyski, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZP.271.32.2026 SWZ.docx
  • Ogłoszenie ZP.271.32.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny zal. 1a-d do SWZ.zip
  • Inny zal. 2-8 do SWZ.zip
  • Wzór umowy zał. nr 8 - Projekt umowy.docx
  • Formularz zał. nr 2 - formularz ofertowy.docx
  • Inny zał. nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny zał. nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
  • Inny zał. nr 3c - Oświadczenie o spełnieniu warunków (podmiot trzeci).docx
  • Inny zał. nr 3d - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (podmiot trzeci).docx
  • Inny zał. nr 4 - zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.docx
  • Inny zał. nr 5 - Oświadczenie o aktualności oświadczenia.docx
  • Inny zał. nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny zał. nr 7 - wykaz osób.docx
  • Przedmiar zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Róża-Wiata Gril-przedmiar.pdf
  • Przedmiar zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/Wytomyśl- przedmiar.pdf
  • Przedmiar zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/Paproć-Wiata- przedmiar.pdf
  • Przedmiar zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/Glinno zagospodarowanie -przedmiar.pdf
  • Projekt zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/PZT_PAB_ZL_ROZA.pdf
  • Projekt zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 0.0.pdf
  • Projekt zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/PZT_ZL_WYTOMYSL.pdf
  • Projekt zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 0.0.pdf
  • Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/BA.6740.273.2026.GK_DEC.328_2026.pdf
  • Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/PT_WIATA-PAPROĆ-architektura.pdf
  • Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/PZT_PAB_ZL_PAPROC.pdf
  • Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 0.0.pdf
  • Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/WIATA-PAPROĆ-konstrukcja_.pdf
  • Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PT GLINNO INST ELEKTR OPIS.pdf
  • Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PZT_GLINNO - KOREKTA LOKALIZACJ STACJI NAPRAWY.pdf
  • Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PZT_PZB_ZL_2025.01.22.pdf
  • Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 0.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 1.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 2.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 3.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 4.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 5.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 6.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 7.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 1.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 2.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 3.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 4.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 5.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 6.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
  • STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 1.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 2.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 3.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 4.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 5.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
  • STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 1.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 2.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 3.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 4.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 5.0.pdf
  • STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
  • Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
  • Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIANIA.docx
  • Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
  • Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIANIA.docx
  • Inny zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
  • Inny zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIANIA.docx
  • Inny zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PT GLINNO INST ELEKTR.pdf
  • Inny zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
  • Inny zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/OPZ-część 4.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA NOWY TOMYŚL