Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
„Zagospodarowanie terenu zielonego przy Nowotomyskim Ośrodku Kultury”
GMINA NOWY TOMYŚL
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00419069
- Zamawiający
- GMINA NOWY TOMYŚL
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Nowy Tomyśl, pow. nowotomyski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.37.2026 SWZ.docx
- Ogłoszenie ZP.271.37.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP.271.37.2026 zal. 1-8 do SWZ.zip
- Przedmiar zał. nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia/PRZEDMIAR - Obszar A_podpis..pdf
- Projekt zał. nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia/Projekt wykonawczy zagospodarowanie NOK.pdf
- Projekt zał. nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia/Projekt wykonawczy zagospodarowanie.pdf
- Wzór umowy zał. nr 8 - wzór umowy.docx
- Formularz zał. nr 2 - formularz ofertowy.docx
- Inny zał. nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia/~$ZEDMIAR - Obszar A_podpis..pdf
- Inny zał. nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia/adnotacja.pdf
- Inny zał. nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania - korekta z dnia 23.06.2026.docx
- Inny zał. nr 3c - Oświadczenie o spełnieniu warunków (podmiot trzeci).docx
- Inny zał. nr 3d - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (podmiot trzeci) - korekta z dnia 23.06.2026.docx
- Inny zał. nr 4 - zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.doc
- Inny zał. nr 5 - Oświadczenie o aktualności oświadczenia - korekta z dnia 23.06.2026(3).docx
- Inny zał. nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny zał. nr 7 - wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP