Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
„Zagospodarowanie terenów przy świetlicach wiejskich”
GMINA NOWY TOMYŚL
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402848
- Zamawiający
- GMINA NOWY TOMYŚL
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Róża, pow. nowotomyski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.36.2026 SWZ.docx
- Ogłoszenie ZP.271.36.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. 1a-d do SWZ.zip
- Inny zal. 2-5 do SWZ.zip
- Przedmiar zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Róża-Wiata Gril-przedmiar.pdf
- Przedmiar zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/Wytomyśl- przedmiar.pdf
- Przedmiar zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/Paproć-Wiata- przedmiar.pdf
- Przedmiar zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/Glinno zagospodarowanie -przedmiar.pdf
- Projekt zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/PZT_PAB_ZL_ROZA.pdf
- Projekt zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 0.0.pdf
- Projekt zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/PZT_ZL_WYTOMYSL.pdf
- Projekt zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 0.0.pdf
- Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/BA.6740.273.2026.GK_DEC.328_2026.pdf
- Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/PT_WIATA-PAPROĆ-architektura.pdf
- Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/PZT_PAB_ZL_PAPROC.pdf
- Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 0.0.pdf
- Projekt zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/WIATA-PAPROĆ-konstrukcja_.pdf
- Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PT GLINNO INST ELEKTR OPIS.pdf
- Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PZT_GLINNO - KOREKTA LOKALIZACJ STACJI NAPRAWY.pdf
- Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PZT_PZB_ZL_2025.01.22.pdf
- Projekt zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 0.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 1.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 2.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 3.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 4.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 5.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 6.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/ST 7.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 1.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 2.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 3.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 4.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 5.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/ST 6.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
- STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 1.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 2.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 3.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 4.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/ST 5.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
- STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 1.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 2.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 3.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 4.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/ST 5.0.pdf
- STWiOR zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/strona tytu-owa specyfikacji.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/1_róża/Specyfikacje/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 1/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIANIA.docx
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/2_wytomyśl/SST/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 2/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIANIA.docx
- Inny zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/3_paproc/STWIOR/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
- Inny zał. nr 1c – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 3/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIANIA.docx
- Inny zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/PT GLINNO INST ELEKTR.pdf
- Inny zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/4_glinno/SPECYFIKACJE/SPIS SPECYFIKACJI.pdf
- Inny zał. nr 1d – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa - część 4/OPZ-część 4.docx
- Wzór umowy zał. nr 4 - Projekt umowy.docx
- Formularz zał. nr 2 - formularz ofertowy.docx
- Inny zał. nr 3 - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
- Inny zał. nr 5 - Oświadczenie o aktualności oświadczenia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP