Postępowanie zakończone 2026-08-10
„Zakup i montaż kontenerów socjalnych w Glinnie wraz z zagospodarowaniem terenu”
GMINA NOWY TOMYŚL
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361795
- Zamawiający
- GMINA NOWY TOMYŚL
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Glinna
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.33.2026 SWZ.docx
- Ogłoszenie ZP.271.33.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. 2-8 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa.zip
- Wzór umowy zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 8 - Projekt umowy.docx
- Formularz zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 2 - formularz ofertowy.docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 3c - Oświadczenie o spełnieniu warunków (podmiot trzeci).docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 3d - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (podmiot trzeci).docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 4 - zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 5 - Oświadczenie o aktualności oświadczenia.doc
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny zal. 2-8 do SWZ/zał. nr 7 - wykaz osób.docx
- Przedmiar PROJEKT/5. PRZEDMIARY/1. PRZEDMIAR BUDOWLANY.pdf
- Przedmiar PROJEKT/5. PRZEDMIARY/2. PRZEDMIAR SANITARNY.pdf
- Przedmiar PROJEKT/5. PRZEDMIARY/3. PRZEDMIAR ELEKTRYCZNY.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PZ-AR-01-PZT.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PZT -OPIS TECHNICZNY-1.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR-01.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR-02-1.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR-03-1.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR-04.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR-05.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR-06.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PB-AR OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt PROJEKT/1. PROJEKT BUDOWLANY/3. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/BIOZ.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/1. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-01.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/1. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-02.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/1. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-03.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/1. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-04.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/1. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-OPIS TECHNICZNY - GLINNO.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/2. BRANŻA SANITARNA/PB-S-OPIS TECHNICZNY - saniterne.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/2. BRANŻA SANITARNA/rys. nr 1 - plan sytuacyjny.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/2. BRANŻA SANITARNA/rys. nr 1 - rzut przyziemia - kanalizacja.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/2. BRANŻA SANITARNA/rys. nr 3 - rzut przyziemia - inst. wodociągowa.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/2. BRANŻA SANITARNA/rys. nr 4 - rzut przyziemia - instalacja c.o..pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-E-01_INST EL.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-E-02_TRASY KABLOWE.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-E-03_INSTALACJA UZIOMU.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-E-04_SCH. ZASILANIA.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-E-05_SCH. TABLICY TK.x.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-E-OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt PROJEKT/2. PROJEKT TECHNICZNY/3. BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT-EZ-01_PZT.pdf
- Projekt PROJEKT/6. PROJEKT NASADZEŃ ZASTĘPCZYCH/PROJEKT NASADZEŃ ZASTĘPCZYCH.pdf
- Projekt PROJEKT/6. PROJEKT NASADZEŃ ZASTĘPCZYCH/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- STWiOR PROJEKT/3. SPECYFIKACJE TECHNICZNE/1. SST BUDOWLANA.pdf
- STWiOR PROJEKT/3. SPECYFIKACJE TECHNICZNE/2. SST SANITARNA.pdf
- STWiOR PROJEKT/3. SPECYFIKACJE TECHNICZNE/3. SST ELEKTRYCZNA.pdf
- Inny OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docx
- Inny PROJEKT/Decyzja o pozwoleniu na budowę.pdf
- Inny PROJEKT/Decyzja o wycince drzew.pdf
- Inny PROJEKT/wycinka_przedluzenie terminu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA NOWY TOMYŚL
- „Zagospodarowanie terenu zielonego przy Nowotomyskim Ośrodku Kultury”
- „Zagospodarowanie terenów przy świetlicach wiejskich”
- „Rozbudowa i modernizacja dróg rowerowych w ciągu ul. Paprockiej i Kościuszki w Nowym Tomyślu, w kierunku miejscowości Stary Tomyśl”
- „Zagospodarowanie terenów przy świetlicach wiejskich”
- „Budowa gminnego budynku magazynowego w miejscowości Boruja Kościelna w formule zaprojektuj i wybuduj”