Postępowanie zakończone 2026-08-18
„Budowa wyczynowych torów treningowych w Parku Mamuta – etap I dwa pumptracki”, realizacja w ramach projektu nr 315 WBO 2020 i Programu Zielona Rewolucja.
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368544
- Zamawiający
- ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiar/Przedmiar - etap I.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja i operat dendrologiczny/Inwentaryzacja i operat dendrologiczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno-budowlany/EDIT/Projekt architektoniczno-budowlany.docx
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno-budowlany/PDF/Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt wykonawczy/Architektura/PDF/Projekt wykonawczy - architektura.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt wykonawczy/Tory do jazdy grawitacyjnej - obiekt nr 1 i nr 2/EDIT/Projekt wykonawczy - tory do jazdy grawitacyjnej.docx
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt wykonawczy/Tory do jazdy grawitacyjnej - obiekt nr 1 i nr 2/PDF/Projekt wykonawczy - tory do jazdy grawitacyjnej.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt wykonawczy/Zieleń/Projekt wykonawczy - zieleń.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt zagospodarowania terenu/PDF/Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Uzgodnienie Tauron.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/BT Projekt-Bukowskiego 26-Park Mamuta-(WN)-opinia-uzg-elektron2.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Bukowskiego 62-PZT41-elektron2.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/KS - S-144_S-145 i S-147_S-148 - Park Mamuta tor rowerowy 2023r - opinia - 26_06_2025r.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Wytyczne do zabezp. kabli-wersja 3.docx
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/01 STWiORB - Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/02 STWiORB - Roboty pomiarowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/03 STWiORB - Roboty ziemne. Wykopy.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/04 STWIORB - Pumptrack.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/05 STWiORB - Mała architektura.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/06 STWiORB - Trawnik z siewu.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/07 STWiORB - Nasadzenia krzewów.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWIOR/08 STWiORB - Konstrukcje drewniane.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki od nr 2 do nr 11 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Decyzja wody polskie - lokalizacja 50 m.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja i operat dendrologiczny/Rys-1 Inwentaryzacja dendrologiczna.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja i operat dendrologiczny/Zdjęcia drzew do wycinki.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno-budowlany/EDIT/PAB-W-01-06.dwg
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt wykonawczy/Tory do jazdy grawitacyjnej - obiekt nr 1 i nr 2/EDIT/PW Tory do jazdy grawitacyjnej.dwg
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/ZAKRES ETAPU I.png
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Bukowskiego 26 OUK 4(1-1000)-elektron2.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Decyzja o odrolnieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Decyzja VC.ZUZ.4210.686.2024.PP - wody polskie.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Legenda 4.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Opinia MPWiK.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/VC.ZUZ.4210.686.2024.PP.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Załączniki do projektu/Załączniki do projektu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- Zagospodarowanie terenu wokół stawu przy ul. Maślickiej w ramach projektu WBO nr 177 z 2025 pn. "ZIELEŃ TO ŻYCIE, RUCH TO ZDROWIE - Staw Maślicki - etap V"
- „Parkour świetlików, naturalny plac zabaw i strefa wypoczynkowa - czyli wzbogacenie przy Parku Świetlików o dodatkowe funkcje – etap 1”, zad. realizowane w ramach projektu nr 96 WBO 2024.
- „Zakup, dostawa, montaż urządzeń rekreacyjnych na placach zabaw na terenach Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu” - Zadania 1, 2, 3.”
- Realizacja inwestycji pod nazwą „Remont mostku w Parku Brochowskim”.
- „Remont nawierzchni drogi pieszo - rowerowej na terenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry położonej na terenie miasta Wrocławia w obrębie Kleczków" - od mostów Trzebnickich do mostu Kolejowego