Postępowanie zakończone 2026-07-21
„Parkour świetlików, naturalny plac zabaw i strefa wypoczynkowa - czyli wzbogacenie przy Parku Świetlików o dodatkowe funkcje – etap 1”, zad. realizowane w ramach projektu nr 96 WBO 2024.
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320560
- Zamawiający
- ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/06_PRZEDMIARY/Park Świetlików Wrocław_przedmiar_2026.04.23.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/02_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA_ścianki oporowe/PT_opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/Opis_Zieleń.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/Z_01.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/Z_02.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/Z_03.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/Z_04.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/Z_05.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/Opis_Architektura.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/SW_Projekt Wykonawczy.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/05_STWIORB/SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT - BRANŻA BUDOWLANA.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/05_STWIORB/SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU - WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/05_STWIORB/STWiOR_Park_Swietlikow_branża architektury krajobrazu.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki od nr 2 do nr 11 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/Mapa do celów projektowych/Maślice dz. 17 AM_18 MDCP_klauzula.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/Mapa do celów projektowych/Maślice dz. 17 AM_18 MDCP_klauzula.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/Oświadczenie_opracowanie dokumentacji.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/Oświadczenie_prawa autorskie.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/PB_02_Decyzja_o_zatwierdzeniu_PZT_i_udzieleniu_pozwolenia_na_budowe_2026.04.29.12.56_sig.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/PZT_2026.04.24.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/UZGODNIENIA/DWKZ_dz._17,_park_Świetlików.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/UZGODNIENIA/Wrocław_dz._17_AM-18_obręb_Maślice.PDF
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/UZGODNIENIA/WSR-informacja o braku konieczności odralniania.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/01_PROJEKT BUDOWLANY/ZL_2026.04.24.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/02_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA_ścianki oporowe/PT-K-10_00.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/02_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA_ścianki oporowe/PT-K-11_00.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/02_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA_ścianki oporowe/PT-K-20_00.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/02_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA_ścianki oporowe/PT-K-21_00.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.01.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.02.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.03.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.04.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.05.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.06.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.07.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.08.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AD.09.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AR.01.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AR.02.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AR.03.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AR.04.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AR.05.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/AT.01.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU/SW_PW_zieleń.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/PZT_Rzuty_Nawierzchnie.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/03_PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/Zestawienie obiektów małej architektury - specyfikacja.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/04_OPINIA GEOTECHNICZNA/DG-OG Wrocław.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Dokumentacja projektowa/PB_02_Decyzja_o_zatwierdzeniu_PZT_i_udzieleniu_pozwolenia_na_budowe_2026.04.29.12.56_sig.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- „Budowa wyczynowych torów treningowych w Parku Mamuta – etap I dwa pumptracki”, realizacja w ramach projektu nr 315 WBO 2020 i Programu Zielona Rewolucja.
- Zagospodarowanie terenu wokół stawu przy ul. Maślickiej w ramach projektu WBO nr 177 z 2025 pn. "ZIELEŃ TO ŻYCIE, RUCH TO ZDROWIE - Staw Maślicki - etap V"
- „Zakup, dostawa, montaż urządzeń rekreacyjnych na placach zabaw na terenach Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu” - Zadania 1, 2, 3.”
- Realizacja inwestycji pod nazwą „Remont mostku w Parku Brochowskim”.
- „Remont nawierzchni drogi pieszo - rowerowej na terenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry położonej na terenie miasta Wrocławia w obrębie Kleczków" - od mostów Trzebnickich do mostu Kolejowego