WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-13

Zagospodarowanie terenu wokół stawu przy ul. Maślickiej w ramach projektu WBO nr 177 z 2025 pn. "ZIELEŃ TO ŻYCIE, RUCH TO ZDROWIE - Staw Maślicki - etap V"

ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361841
Zamawiający
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-13
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/4. PRZEDMIAR/PR_Staw Maślicki_zag. ter.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/4. PRZEDMIAR/PR_Staw Maślicki_zieleń.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/1. PROJEKT BUDOWLANY/1. Staw Maślicki_PB - PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/1. PROJEKT BUDOWLANY/2. Staw Maślicki_ PB - ZAŁ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ OPISOWA/1. Wro_SM_PW - str. tyt.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ OPISOWA/2. Wro_SM_PW - spis zawartości.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ OPISOWA/3. Wro_SM_PW - oświadczenie.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ OPISOWA/4. Wro_SM_PW - opis.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ OPISOWA/5. Wro_SM_PW - zestawienie elementów.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ OPISOWA/5. Wro_SM_PW - zestawienie elementów_urządzenia.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/1. Wro_SM_PW - PZT_etap V.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/1. Wro_SM_PW - PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/3. Wro_SM_PZT - TARAS_konstrukcja - TW-02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/ZIELEŃ/CZĘŚĆ OPISOWA/1. Wro_SM_PW - str. tyt_zieleń.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/ZIELEŃ/CZĘŚĆ OPISOWA/2. Wro_SM_PW - opis_zieleń.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/ZIELEŃ/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/Wro_SM_PW - PZ-01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 5.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/2. ID i PGD/1. Staw Maślicki_ID-PGD - opis.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/ZZM - zał 1 PZT.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/STWiOR/Wro_Staw Maślicki - STWiOR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/ZIELEŃ/STWiOR/1. Wro_SM_PW - str. tyt STWIOR_zieleń.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/ZIELEŃ/STWiOR/2. Wro_SM_PW - opis STWIOR_zieleń.pdf
  • SWZ (62) SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ - Wzór umowy z załącznikami (w tym OPZ).docx.pdf
  • Formularz (62) Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny (62) Załączniki od nr 2 do nr 11 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/2. Wro_SM_PW - TARAS_przekroje terenowe - TW-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/2. PROJEKT WYKONAWCZY/PZT/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/4. Wro_SM_PW - TARAS_detale - TW-03.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Opinia geotechniczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/str tyt - SKAN.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 4.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 6.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/1. OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. nr 7.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/2. ID i PGD/2. Staw Maślicki_ID-PGD - drzewa.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/2. ID i PGD/3. Staw Maślicki_ID-PGD - drzewa powierzchnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/2. ID i PGD/4. Staw Maślicki_ID-PGD - krzewy.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/3. OPRACOWANIA DODATKOWE/2. ID i PGD/5. Staw Maślicki_ID-PGD - mapa.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/Marszałek - zawiadomienie o wszczęciu - 21.02.2023.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/MPWiK - uzgodnienie - 09.09.2022.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/PSG - uzgodnienie - 15.09.2022.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/WAiZ - zaświadczenie o braku sprzeciwu - 04.11.2022.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/Wody Polskie - odstępstwo - 09.009.2022.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/WUOZ - informacja - 08.09.2022.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/ZDIUM - uzgodnienie - 29.09.2022.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/ZDIUM - zał graf.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/ZZM - zał 2 wycinki.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/ZZM - zał 3 wycinki.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 do SWZ Dokumentacja/5. OPINIE UZGODNIENIA DECYZJE/ZZZ - uzgodnienia - 16.10.2022.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ