Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
„Zagospodarowanie terenu przy ul. Czytankowej” realizowanego w ramach WBO 2022 – projekt nr 11 oraz Funduszu Osiedlowego osiedle Sołtysowice, edycja:3, liczba rangowa:1.
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00423059
- Zamawiający
- ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/03_Inwentaryzacja POD i gospodarka drzewostanem/Czytankowa_Inwentaryzacja zieleni-CZY_PZT_IZ_01.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05a_Projekt Techniczny/6_Czytankowa_PT_Opis PZT_2025.12.16.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05a_Projekt Techniczny/CZY_PZT_PT_01.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05a_Projekt Techniczny/CZY_PZT_PT_02.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05a_Projekt Techniczny/CZY_PZT_PT_04.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05a_Projekt Techniczny/CZY_PZT_PT_05.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/Czytankowa_PB_2025.08.24_ab-CZY_PZT_PB_01.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/Czytankowa_PB_2025.08.24_ab-CZY_PZT_PB_03.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/Czytankowa_PB_2025.08.24_ab-CZY_PZT_PB_04.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/Czytankowa_PB_2025.08.24_ab-CZY_PZT_PD_02.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/Czytankowa_PB_Opis PZT_2025.08.24_ab.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/Czytankowa_PB_Załączniki_2025.07.04_ab.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_CZY_PZT_PB_01 PNB_skan.PDF
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_CZY_PZT_PB_02 PNB_skan.PDF
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_CZY_PZT_PB_03 PNB_skan.PDF
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_CZY_PZT_PB_04 PNB_skan.PDF
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/7.1_Czytankowa_PW_Opis ZIELEŃ_2025.12.11.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/7_Czytankowa_PW_Opis PZT_2025.12.16.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/CZY_PZT_PW_01.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/CZY_PZT_PW_02.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/CZY_PZT_PW_03.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/CZY_PZT_PW_04.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja - Czytankowa/06_Projekt Wykonawczy/CZY_PZT_PW_05.pdf
- STWiOR 1. Dokumentacja - Czytankowa/09_STWiOR/09_Czytankowa_STWiOR.pdf
- STWiOR 1. Dokumentacja - Czytankowa/09_STWiOR/ST-B-100 - wymagania ogólne.pdf
- STWiOR 1. Dokumentacja - Czytankowa/09_STWiOR/ST-B-101 - mała architektura.pdf
- STWiOR 1. Dokumentacja - Czytankowa/09_STWiOR/ST-B-102 - zieleń.pdf
- SWZ (70) SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 12 do SWZ - Wzór umowy z załącznikami (w tym OPZ) Czytankowa.pdf
- Formularz (70) Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/01_Mapa do celów projektowych/01 Czytankowa MDCP_strona tytułowa.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/01_Mapa do celów projektowych/01 MDCP_Czytankowa klauzula.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/02_Geotechnika/02_Czytankowa_Geotechnika_strona tytułowa.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/02_Geotechnika/OG Czytankowa Wrocław.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/03_Inwentaryzacja POD i gospodarka drzewostanem/03_Czytankowa_Inwentaryzacja i Gospodarka drzewostanem.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/IZBY I UPRAWNIENIA/03 Uprawnienia Mariusz Przewlocki.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/IZBY I UPRAWNIENIA/Mariusz Przewłocki_IZBA MP 2025.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/IZBY I UPRAWNIENIA/Wojciech Dobrowolski_DS-1439_do_2025-11-30.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/IZBY I UPRAWNIENIA/Wojciech Dobrowolski uprawnienia.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/OG Czytankowa Wrocław.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_decyzja PNB_skan.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_opis PNB_skan.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/PDF/PB SKAN/czytankowa PB_załaczniki PNB_skan.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/ZDiUM/czytankowa_opcja1_2025.02.22_ab-ZDIUM_wn.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/ZDiUM/czytankowa ZDIUM decyzja.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/05_Projekt Budowlany/ZDiUM/czytankowa ZDIUM zal graf.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/07_Przedmiar robót/PR_Czytankowa_v3_II kw 2026.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/10_Wizualizacje/czytankowa widok 1.jpg
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/10_Wizualizacje/czytankowa widok 2.jpg
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/10_Wizualizacje/czytankowa widok 3.jpg
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/10_Wizualizacje/czytankowa widok 4.jpg
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/10_Wizualizacje/Thumbs.db
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/12_Oświadczenia wykonawców/12_Czytankowa Oświadczenie wykonawcy.pdf
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/12_Oświadczenia wykonawców/Pinb Dobrowolski.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/12_Oświadczenia wykonawców/Pinb Przewłocki.PDF
- Inny 1. Dokumentacja - Czytankowa/13_Imienny wykaz projektantów/13_Czytankowa_Wykaz projektantów.pdf
- Inny (70) Załączniki od nr 2 do nr 11 do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP