Postępowanie zakończone 2026-07-17
Przebudowa drogi powiatowej nr 2380D w miejscowości Studniska Dolne w ramach zadania pod nazwą: „Studniska Dolne droga dojazdowa do gruntów rolnych”
POWIAT ZGORZELECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317166
- Zamawiający
- POWIAT ZGORZELECKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do OPZ.zip
- Inny Załączniki ne 3-9 do SWZ.doc
- Przedmiar Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PRZEDMIAR/03 PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Przedmiar Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PRZEDMIAR/03 PRZEDMIAR ROBÓT.xls
- Projekt Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/00 OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/00 OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/RYS NR 01_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/RYS NR 02_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/RYS NR 03_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/RYS NR 04_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/01 RYS NR 01_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/02 RYS NR 02_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/02 RYS NR 02_02.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/02 RYS NR 02_03.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/Zatwierdzenie DOR.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/~$smo do Policja Powiatowa ORNCR.doc
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/01 RYS NR 01_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/02 RYS NR 02_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/02 RYS NR 02_02.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/02 RYS NR 02_03.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/02 RYS NR 02_04.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/02 RYS NR 02_05.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/02 RYS NR 02_06.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS ROBÓT/Zatwierdzenie TOR.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/STUDNISKA DOLNE/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/SPECYFIKACJE TECHNICZNE.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT ZGORZELECKI
- „Przebudowa drogi powiatowej nr 2361D relacji Bogatynia – Opolno Zdrój wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej w jej ciągu”
- Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.: „Przebudowa budynku nr 8a Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu”
- Remont drogi powiatowej nr 2383D w miejscowości Tylice w ramach zadania: Modernizacja drogi powiatowej nr 2383D w miejscowości Tylice
- Remont drogi powiatowej nr 2398D relacji Lasów – Żarska Wieś w ramach zadania: Modernizacja drogi powiatowej nr 2398D relacji Lasów – Żarska Wieś
- „Przebudowa drogi powiatowej nr 2361D relacji Bogatynia – Opolno Zdrój wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej w jej ciągu”