Postępowanie zakończone 2026-07-07
Realizacja inwestycji pod nazwą „Remont mostku w Parku Brochowskim”.
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299715
- Zamawiający
- ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-II-PAB/Opis/M281_A_PAB.pdf
- Projekt Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-I-PZT/pdf/M281-A.1_PZT.pdf
- Projekt Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-IV -PT/M281_IV_PT_Scalone - korekta.pdf
- Projekt Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/M281_PW_Scalone - korekta.pdf
- STWiOR Mostek - Park Brochowski/3. STWRIORB/M281 C_STWIORB v3 .pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ - Wzór umowy z załącznikami.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-II-PAB/rysunki/PDF/M281_Stan istniejący_v02.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-II-PAB/rysunki/PDF/M281_Stan projektowany_v02.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-II-PAB/rysunki/PDF/Thumbs.db
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-II-PAB/Thumbs.db
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-I-PZT/dwg/M281_Projekt zagospodarowania terenu.bak
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-I-PZT/dwg/M281_Projekt zagospodarowania terenu.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-I-PZT/pdf/Thumbs.db
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-I-PZT/pdf/Z-01_Projekt zagospodarowania terenu_bez podpisów.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/1. Projekt Budowlany/M281-I-PZT/Thumbs.db
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-01.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-02.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-03.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-04.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-05.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-06.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/M-07.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/x-ref/x-ref_Tabela.bak
- Inny Mostek - Park Brochowski/2. Projekt Wykonawczy/DWG/x-ref/x-ref_Tabela.dwg
- Inny Mostek - Park Brochowski/4. Przedmiar Robót/M281-E_PR Brochów v7.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/25.05.29 PGW - informacje.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/25.07.16 WUOZ - zgoda na barierki.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/25.10.16 WUOZ - DECYZJA KONSERWATORSKA.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/26.01.12 UM Wrocław Zawiadomienie_o_wszczeciu_postepowania_2026.01.09.10.42_sig.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/26.01.23 WUOZ zaświadczenie_o_ostateczności_decyzji.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/26.02.11 UM Wrocław- decyzja pozwolenie na budowe.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/26.03.23 UM_Zaswiadczenie_o_ostatecznosci_decyzji_2026.03.20.12.49_sig.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/M281-A.1_PZT_opis zatwierdzony WUOZwW.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/Rys. Z-01_zatwierdzony.pdf
- Inny Mostek - Park Brochowski/5. Decyzje i uzgodnienia/Thumbs.db
- Inny Załączniki od nr 2 do nr 10 do SWZ.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
- „Budowa wyczynowych torów treningowych w Parku Mamuta – etap I dwa pumptracki”, realizacja w ramach projektu nr 315 WBO 2020 i Programu Zielona Rewolucja.
- Zagospodarowanie terenu wokół stawu przy ul. Maślickiej w ramach projektu WBO nr 177 z 2025 pn. "ZIELEŃ TO ŻYCIE, RUCH TO ZDROWIE - Staw Maślicki - etap V"
- „Parkour świetlików, naturalny plac zabaw i strefa wypoczynkowa - czyli wzbogacenie przy Parku Świetlików o dodatkowe funkcje – etap 1”, zad. realizowane w ramach projektu nr 96 WBO 2024.
- „Zakup, dostawa, montaż urządzeń rekreacyjnych na placach zabaw na terenach Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu” - Zadania 1, 2, 3.”
- „Remont nawierzchni drogi pieszo - rowerowej na terenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry położonej na terenie miasta Wrocławia w obrębie Kleczków" - od mostów Trzebnickich do mostu Kolejowego