Postępowanie zakończone 2026-07-31
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego przy ul. Św. Alberta Chmielowskiego w Bełchatowie
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333951
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY.zip
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY.zip
- STWiOR STWiORB.zip
- SWZ SWZ - ZP.271.24.2026.pdf
- Wzór umowy PROJ. UMOWY CHMIELOWSKIEGO- OST..pdf
- Formularz Formularz ofertowy- ZP.271.24.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.24.2026.pdf
- Inny DOKUMENTY.zip
- Inny KOSZTORYSY.zip
- Inny Kryteria oceny ofert.pdf
- Inny PLAN WYRĘBU DRZEW.pdf
- Inny Uzasadnienie niedokonania podziału.pdf
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów.zip
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-grupa kapitałowa.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz osób.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wzór zobowiązania .docx
- Inny DOKUMENTY/Decyzja na lokalizację przyłączy .pdf
- Inny DOKUMENTY/Decyzja na wycinke drzew Chmielowskiego.pdf
- Inny DOKUMENTY/OS.613.45.2026_ostateczność_decyzji na wycinkę drzew.pdf
- Inny DOKUMENTY/Pozwolenie na budowę nr 167.2024 budynek Chmielowskiego.pdf
- Inny DOKUMENTY/Warunki przyłączenia do sieci el.en. budynek Chmielowskiego.pdf
- Inny DOKUMENTY/Warunki przyłączenia PEC budynek Chmielowskiego.pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN architektura.ath
- Inny KOSZTORYSY/KN architektura.pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN droga.ath
- Inny KOSZTORYSY/KN droga.pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN elek. wew..ath
- Inny KOSZTORYSY/KN elek. wew..pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN elek. zew..ath
- Inny KOSZTORYSY/KN elek. zew..pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN konstrukcja.ath
- Inny KOSZTORYSY/KN konstrukcja.pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN plac zabaw.ath
- Inny KOSZTORYSY/KN plac zabaw.pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN sanitarny wew..ath
- Inny KOSZTORYSY/KN sanitarny wew..pdf
- Inny KOSZTORYSY/KN sanitarny zew..ath
- Inny KOSZTORYSY/KN sanitarny zew..pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/GK6630_287_2023_2_000.Zal_08_ps - plan sytuacyjny-2023.11.13 ver01 podpisany.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/GK6630_287_2023_2_864Aktualny PROT-1_99.PDF
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PB DOKUMENTY FORMALNO-PRAWNE.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PB PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY cz. opis i graf.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PB PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU cz. opis i graf.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiORB ARCHITEKTURA.pdf
- STWiOR STWiORB/STWIORB KONSTRUKCJA I DROGOWE.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiORB ZAGOSPODAROWANIE.pdf
- STWiOR STWiORB/STWIOR INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiOR INSTALACJI SANITARNE.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT ARCHITEKTURA.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT DROGI.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT INSTALACJE WEW. SANIT.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/PT ORGANIZACJA_RUCHU.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/PT INST. ZEWN. I PRZYŁĄCZ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
- Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
- Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przyległego do ul. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie
- Przebudowa fontanny F2 na Placu Narutowicza