Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402284
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- 45231400-9 — Roboty budowlane w zakresie budowy linii
- Miejsce wykonania robót
- Bełchatów, pow. bełchatowski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt Budowlany .pdf
- Projekt Projekt Techniczny aktualizacja.pdf
- STWiOR STWiORB.pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.30.2026.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy - oświetlenie ulic Jasińskiego i Frątczak.pdf
- Formularz Formularz ofertowy-ZP.271.30.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Decyzja nr 1114.2025 z dnia 29.12.2025 r.pdf
- Inny KN.ath
- Inny KN.pdf
- Inny Kryteria oceny ofert.pdf
- Inny Uzasadnienie niedokonania podziału.pdf
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów.zip
- Inny Oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
- Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
- Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
- Inny Wykaz osób.docx
- Inny Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Wzór zobowiązania.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP