WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-27

Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A

MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336961
Zamawiający
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar KN. b. budowlana.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY - BRANŻA BUDOWLANA - CZĘŚĆ OPISOWA.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY - BRANŻA BUDOWLANA - CZĘŚĆ RYSUNKOWA.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY - INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
  • STWiOR SST-01 - Roboty rozbiórkowe.pdf
  • STWiOR SST-02 Pokrycie dachowe z płyt warstwowych.pdf
  • STWiOR SST-03 Pokrywanie podług ścian.pdf
  • STWiOR SST-04 Betonowanie.pdf
  • STWiOR SST-05 Tynkowanie.pdf
  • STWiOR SST-06 Roboty malarskie.pdf
  • STWiOR SST-07 Stolarka budowlana.pdf
  • STWiOR STWIORB - INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
  • SWZ SWZ - ZP.271.28.2026.pdf
  • Wzór umowy PROJEKT UMOWY.pdf
  • Formularz Formularz ofertowy-ZP.271.28.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny KN b. budowlana.ath
  • Inny KN. b. bud.-san.ath
  • Inny KN b. bud.-san..pdf
  • Inny KN b. elektryczna.ath
  • Inny KN b. elektryczna.pdf
  • Inny KRYTERIA OCENY OFERT.pdf
  • Inny UZASADNIENIE NIEDOKONANIA PODZIAŁU NA CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ-wzory oświadczeń i wykazów.zip
  • Inny Oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
  • Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
  • Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
  • Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
  • Inny Wykaz osób.docx
  • Inny Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Wzór zobowiązania.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA