Postępowanie zakończone 2026-07-24
Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333570
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar Klatka schodowa nr 1.pdf
- Przedmiar Przedmiar Klatka schodowa nr 2.pdf
- Przedmiar Przedmiar Klatka schodowa nr 3.pdf
- STWiOR Specyfikacja Techncizna wykonania i odbioru robót budowlanych.pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.26.2026.pdf
- Wzór umowy projekt umowy - wraz z ał. od 1-4.pdf
- Formularz Formularz ofertowy-ZP.271.26.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do umowy.pdf
- Inny SPOSÓB OBLICZANIA NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY.pdf
- Inny UZASADNIENIE PODZIAŁU.pdf
- Inny Wytyczne prowadzenia robót.pdf
- Inny Załączniki_do SWZ_wzory_oświadczeń_wykazów.zip
- Inny Zestawienie materiałów.pdf
- Inny Oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
- Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
- Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
- Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
- Inny Wykaz osób.docx
- Inny Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Wzór zobowiązania.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
- Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
- Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego przy ul. Św. Alberta Chmielowskiego w Bełchatowie
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przyległego do ul. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie
- Przebudowa fontanny F2 na Placu Narutowicza