Postępowanie zakończone 2026-08-07
Głęboka modernizacja energetyczna mieszkalnych budynków komunalnych przy ul. Czaplinieckiej 100, 100A i 100B w Bełchatowie w formule zaprojektuj i wybuduj
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331480
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU - CZĘŚĆ OPISOWA.pdf
- Projekt PFU - OCHRONA ODGROMOWA - ANALIZA RYZYKA.pdf
- Projekt PFU - PZD-01.pdf
- Projekt PFU - RYS. A.01-A.07.pdf
- Projekt PFU - RYS. E.01.pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.25.2026.pdf
- Wzór umowy PROJEKT UMOWY.pdf
- Formularz Formularz ofertowy-ZP.271.25.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny AUDYT ENERGETYCZNY.pdf
- Inny EFEKT EKOLOGICZNY.pdf
- Inny EKSPERTYZA ORNITOLOGICZNA I CHIROPTEROLOGICZNA.pdf
- Inny KRYTERIA OCENY OFERT.pdf
- Inny UZASADNIENIE NIEDOKONANIA PODZIAŁU NA CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.pdf
- Inny wzory oświadczeń i wykazów.zip
- Inny Oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
- Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
- Inny Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
- Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
- Inny Wykaz osób.docx
- Inny Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Wykaz usług.docx
- Inny Wzór zobowiązania.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
- Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
- Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego przy ul. Św. Alberta Chmielowskiego w Bełchatowie
- Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przyległego do ul. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie