Postępowanie zakończone 2026-06-25
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę dróg w obszarze ograniczonym ulicami: Podmiejską, Sienkiewicza, Pabianicką i rzeką Rakówką w Bełchatowie wraz z uzbrojeniem
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292666
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Założenia Techniczne bud. dróg ul. Tatrzańska postępow.pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.21.2026 - DOSTĘPNOŚĆ CYFROWA.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy - ul. Tatrzańska.pdf
- Formularz Formularz ofertowy- ZP.271.21.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.21.2026.pdf
- Inny Kryteria oceny ofert.pdf
- Inny Uzasad. niedokon podziału.pdf
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów.zip
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-grupa kapitałowa.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz osób.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz usług.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wzór zobowiązania .docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
- Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
- Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego przy ul. Św. Alberta Chmielowskiego w Bełchatowie
- Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przyległego do ul. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie