Postępowanie zakończone 2026-07-17
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przyległego do ul. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334356
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).docx
- SWZ SWZ - ZP.271.27.2026.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy.docx
- Formularz Formularz ofertowy- ZP.271.27.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.27.2026.pdf
- Inny A1 wizualizacje 1.pdf
- Inny A2 wizualizacje 2.pdf
- Inny A3 wizualizacje 3.pdf
- Inny A4 wizualizacje 4.pdf
- Inny Opinia geotechniczna.pdf
- Inny OPIS KONCEPCJI II.pdf
- Inny Uzasadnienie niedokonania podziału zamówienia na części.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów.zip
- Inny Z1 istniejące zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Z2 zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-grupa kapitałowa.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz osób.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz usług.docx
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wzór zobowiązania .docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
- Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
- Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego przy ul. Św. Alberta Chmielowskiego w Bełchatowie
- Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
- Przebudowa fontanny F2 na Placu Narutowicza