WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-24

Przebudowa fontanny F2 na Placu Narutowicza

MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332130
Zamawiający
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-09

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Fontanna Bełchatów - przedmiar.pdf
  • STWiOR Fontanna Bełchatów - STWIORB.pdf
  • SWZ SWZ - ZP.271.23.2026.pdf
  • Wzór umowy Projekt umowy fontanna.pdf
  • Formularz Formularz ofertowy- ZP.271.23.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.23.2026.pdf
  • Inny OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA fontanna.pdf
  • Inny Uzasadnienie niedokonania podziału na części.pdf
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów.zip
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-grupa kapitałowa.docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 - Wykonawcy.docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 5 -Podmiotu udost.zasoby .docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Oświadczenie-wykształcenie i kwalifikacje.docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz osób.docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Wzory oświadczeń i wykazów/Wzór zobowiązania .docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA