Postępowanie zakończone 2026-06-11
Przebudowa infrastruktury technicznej wraz z odtworzeniem nawierzchni w rejonie bloków przy ul. Czaplinieckiej 44C i 44E w Bełchatowie
MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00262806
- Zamawiający
- MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR STWiOR drog.pdf
- STWiOR STWIOR elektr.pdf
- STWiOR STWiOR sanit .pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.19.2026.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy.pdf
- Formularz Formularz ofertowy-ZP.271.19.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny KN drogowy etap I.ath
- Inny KN drogowy etap I.pdf
- Inny KN elektryczny.ath
- Inny KN elektryczny.pdf
- Inny KN sanitarny.ath
- Inny KN sanitarny.pdf
- Inny Kryteria oceny ofert.pdf
- Inny PB A-B drog.pdf
- Inny PB A-B sanit.pdf
- Inny PB dok. form. uzgodnienia.pdf
- Inny PB elektr oświetlenie.pdf
- Inny PB elektr rozbiórka.pdf
- Inny PB PZT drog.pdf
- Inny PB PZT sanit.pdf
- Inny Plan wyrębu drzew.pdf
- Inny Projekt przebud. dz. drog. Skarbu Państwa.pdf
- Inny Projekt przebudowy zjazdu z DW 484.pdf
- Inny PT drog.pdf
- Inny PT elektr ośw.pdf
- Inny PT elektr rozb.pdf
- Inny PT sanit.pdf
- Inny Pytanie i odpowiedź do SWZ.pdf
- Inny Uwaga! Dodatkowe wytyczne do zakresu zamówienia.pdf
- Inny Uzasadnienie niedokonania podziału.pdf
- Inny Wzory oświadczeń i wykazów.zip
- Inny ZMIANA TREŚCI SWZ.pdf
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO BEŁCHATÓW REPREZENTOWANE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA
- Rozbudowa oświetlenia terenu przy ul. Jasińskiego i Frątczak w Bełchatowie
- Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
- Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego przy ul. Św. Alberta Chmielowskiego w Bełchatowie
- Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przyległego do ul. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie