Postępowanie zakończone 2026-07-22
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1563 L od dr. pow. nr 1559 L – Brzostówka - Wólka Stara Kijańska – Rozkopaczew – do dr. woj. nr 813 – dokumentacja projektowa
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342227
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 1a -Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - Wzór Umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1.1 - Oświadczenia z art. 125 ust 1 ustawy-Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 1.2 - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125...5 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 1.3 - Zobowiazanie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 1.4 - Wykaz usług.docx
- Inny Załącznik nr 1.5 - Wykaz osob.docx
- Inny Załącznik nr 1b - Doświadczenie zawodowe projektanta drogowego.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Plan orientacyjny.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1521 L od km 11+764,37 do km 13+614,30 w miejscowości Michałówka
- Remont drogi powiatowej nr 1435 L Jeziorzany – Blizocin na długości około 2,3 km
- Remont drogi powiatowej nr 1555 L na długości około 330 m
- Budowa miejsc postojowych przy drodze powiatowej nr 1539 L w miejscowości Lisów
- Remont drogi powiatowej nr 1558 L na długości około 450 m