Postępowanie zakończone 2026-06-25
ZZP.260.1.13.2026 - Wykonanie remontu elementów drewnianych konstrukcji dachu w budynkach AQUA oraz H2O w Lublinie.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283342
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.doc
- Wzór umowy Zał. nr 6 - Projekt umowy.doc
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ.pdf
- Inny Zał. nr 2 - Dokumentacja techniczna..zip
- Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków.docx
- Inny Zał. nr 4 - Wzór wykazu robót..doc
- Inny Zał. nr 5 - Wzór wykazu osób.doc
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- ZZP.260.1.21.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS
- ZZP.260.1.19.2026 - Wykonanie remontu elementów dachu Stadionu ARENA Lublin.
- ZZP.260.1.20.2026_Wykonanie remontu zespołu sanitarnego w budynku AQUA Lublin – część męska
- ZZP.260.1.18.2026_Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie stacji zmiękczania wody na potrzeby Hali Globus w Lublinie
- ZZP.260.1.16.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS