Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
ZZP.260.1.21.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412565
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- 60 dni od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- SWZ Zał. nr 2.2 do SWZ-3.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 4 do umowy.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 6 - projekt umowy.doc
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty-10-1-1.doc
- Ogłoszenie Nr Ogłoszenie o zamówieniu 28.08.2026 r.pdf
- Inny SWZ-50-1.doc
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT.zip
- Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków — kopia-1-1.docx
- Inny Zał. nr 4 - Wzór wykazu robót-1-1-1.doc
- Inny Zał. nr 5 - Wzór wykazu osób-1-1-1.doc
- Przedmiar Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PR - Szatnie GL - inst. sanit..pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_01 - RZUT - INW.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_02 - PRZEKROJE - INW.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_03 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_04 - RZUT - Szatnie GL - LUK - bez wyburzeń.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_05 - RZEKROJE - Szatnie GL - LUK.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_06 - RZUT - Szatnie GL - LUK - posadzek.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_07 - DETALE - Szatnie GL - LUK - posadzki.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB -A_08 - RZUT - Szatnie GL - LUK - sufity.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_09 - DETAL - Szatnie GL - sufity.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_10 - RZUT - Szatnie GL - LUK - ZESTAWIENIE.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB - OPIS - Szatnie GL - LUK.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PR - Szatnie GL - LUK - br. budowlana.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - ST - Szatnie GL - LUK - br. budowlana.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - OPIS - Szatnie GL - LUK.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - OPIS - Szatnie GL - inst. sanit..pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - ST - Szatnie GL - LUK.pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - ST - Szatnie GL - LUK - inst c.o.pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - ST - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - ST - Szatnie GL - LUK - inst wod-kan.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PR - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E1 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E2 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E3 - SCHEMAT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E4 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_01 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_02 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_03 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_04 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst wodociągowa.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_05 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst wodoc. - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_06 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst KS.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_07 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst KS - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_08 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst c.o..pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_09 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst c.o. - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_10 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP