WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10

ZZP.260.1.19.2026 - Wykonanie remontu elementów dachu Stadionu ARENA Lublin.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408735
Zamawiający
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Główny kod CPV
45260000-7 — Roboty w zakresie wykonywania pokryć i kon-
Miejsce wykonania robót
Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
5 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-10
Termin realizacji
3 miesiące od dnia podpisania umowy
Data publikacji
2026-08-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.doc
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 6 - Projekt umowy.doc
  • Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 2 - Dokumentacja techniczna.zip
  • Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków — kopia.docx
  • Inny Zał. nr 4 - Wzór wykazu robót..doc
  • Inny Zał. nr 5 - Wzór wykazu osób.doc
  • Przedmiar PR - pkt .1-4.pdf
  • Projekt PT-2.pdf
  • Projekt ST-2.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 7 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP