Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
ZZP.260.1.20.2026_Wykonanie remontu zespołu sanitarnego w budynku AQUA Lublin – część męska
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408811
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- 2026-11-10
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.doc
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 2 - dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków — kopia.docx
- Inny Zał. nr 4 - Wzór wykazu robót.doc
- Inny Zał. nr 5 - Wzór wykazu osób.doc
- Inny Zał. nr 6 - projekt umowy.zip
- Przedmiar Zał. nr 2 - dokumentacja projektowa/PR-1.pdf
- Projekt Zał. nr 2 - dokumentacja projektowa/PT-5.pdf
- Projekt Zał. nr 2 - dokumentacja projektowa/ST-2.pdf
- Inny Zał. nr 2 - dokumentacja projektowa/Dodatkowy opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 6 - projekt umowy/0_projekt umowy_zał. nr 6.doc
- Inny Zał. nr 6 - projekt umowy/1_wymagania dok. powyk_zał. nr 5 do umowy.odt
- Inny Zał. nr 6 - projekt umowy/2_zatwierdzenia materiału_zał. nr 6 do umowy.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-10.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP