Postępowanie zakończone 2026-07-20
ZZP.260.1.15.2026 - Jednorazowa dostawa materiałów budowlanych i metalowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg. zad. 1-3.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335816
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Projekt Zał. nr 2 - Opis przedmiotu zamó_wienia.docx
- Wzór umowy Zał. nr 4 - Projekt umowy.doc
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty.doc
- Inny załącznik nr 3 do umowy.doc
- Inny załącznik nr 4 do umowy.doc
- Inny Zał. nr 1A.1-1A.3 - Kosztorysy ofertowe.xlsx
- Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- ZZP.260.1.21.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS
- ZZP.260.1.19.2026 - Wykonanie remontu elementów dachu Stadionu ARENA Lublin.
- ZZP.260.1.20.2026_Wykonanie remontu zespołu sanitarnego w budynku AQUA Lublin – część męska
- ZZP.260.1.18.2026_Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie stacji zmiękczania wody na potrzeby Hali Globus w Lublinie
- ZZP.260.1.16.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS