Postępowanie zakończone 2026-07-28
ZZP.260.1.16.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335815
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.doc
- SWZ SWZ wraz z załącznikami.pdf
- SWZ Zał. nr 2.2 do SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 6 - projekt umowy.zip
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT.zip
- Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków.docx
- Inny Zał. nr 4 - Wzór wykazu robót.doc
- Inny Zał. nr 5 - Wzór wykazu osób.doc
- Przedmiar Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PR - Szatnie GL - inst. sanit..pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/B - ST - Szatnie GL - LUK - br. budowlana.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - OPIS - Szatnie GL - LUK.pdf
- Projekt Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - OPIS - Szatnie GL - inst. sanit..pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - ST - Szatnie GL - LUK.pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - ST - Szatnie GL - LUK - inst c.o.pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - ST - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- STWiOR Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - ST - Szatnie GL - LUK - inst wod-kan.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_01 - RZUT - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_02 - PRZEKROJE - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_03 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_04 - RZUT - Szatnie GL - LUK - bez wyburzeń.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_05 - RZEKROJE - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_06 - RZUT - Szatnie GL - LUK - posadzek.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ -A_07 - DETALE - Szatnie GL - LUK - posadzki.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB -A_08 - RZUT - Szatnie GL - LUK - sufity.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_09 - DETAL - Szatnie GL - sufity.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB_ - A_10 - RZUT - Szatnie GL - LUK - ZESTAWIENIE.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PB - OPIS - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/B - PR - Szatnie GL - LUK - br. budowlana.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PR - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E1 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E2 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E3 - SCHEMAT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IE - PT - E4 - RZUT - Szatnie GL - LUK.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_01 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_02 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_03 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_04 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst wodociągowa.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_05 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst wodoc. - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_06 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst KS.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_07 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst KS - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_08 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst c.o..pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_09 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst c.o. - INW.pdf
- Inny Zał nr 2 do SWZ - DT/IS - PT - SW_10 - RZUT - Szatnie GL - LUK - inst went.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 6 - projekt umowy/Zał. nr 4 do umowy.pdf
- Inny Zał. nr 6 - projekt umowy/Zał. nr 6 - projekt umowy.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- ZZP.260.1.21.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS
- ZZP.260.1.19.2026 - Wykonanie remontu elementów dachu Stadionu ARENA Lublin.
- ZZP.260.1.20.2026_Wykonanie remontu zespołu sanitarnego w budynku AQUA Lublin – część męska
- ZZP.260.1.18.2026_Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie stacji zmiękczania wody na potrzeby Hali Globus w Lublinie
- ZZP.260.1.15.2026 - Jednorazowa dostawa materiałów budowlanych i metalowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg. zad. 1-3.