Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
ZZP.260.1.18.2026_Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie stacji zmiękczania wody na potrzeby Hali Globus w Lublinie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406144
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- 45332000-3 — Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- 75 dni od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-50.doc
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał nr 6 - Projekt umowy.doc
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty-10-1.doc
- Ogłoszenie Nr Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. nr 2.1 do SWZ - Dok. ptojektowa-1.zip
- Inny zał. nr 2.2 do SWZ - wymag do dok powykon-1.pdf
- Inny Zał. nr 3A i 3B - Oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnienia warunków — kopia-1.docx
- Inny Zał. nr 4 - Wzór wykazu robót-1-1.doc
- Inny Zał. nr 5 - Wzór wykazu osób-1-1.doc
- Przedmiar zał. nr 2 do SWZ - Dok. ptojektowa/PR - SUW GLOBUS. - br._S.pdf
- Projekt zał. nr 2 do SWZ - Dok. ptojektowa/PR - SUW GLOBUS. - br._E.pdf
- Projekt zał. nr 2 do SWZ - Dok. ptojektowa/PW - SUW GLOBUS. - br. _E.pdf
- Projekt zał. nr 2 do SWZ - Dok. ptojektowa/PW - SUW GLOBUS - br._S.pdf
- Projekt zał. nr 2 do SWZ - Dok. ptojektowa/ST - SUW GLOBUS. - br. _E .pdf
- Inny zał. nr 2.2 do SWZ - wymag do dok powykon.pdf
- Inny zał. nr 2 do SWZ - Dok. ptojektowa/ST - SUW GLOBUS. - br._S.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP