Postępowanie zakończone 2026-07-23
Projekt przebudowy i rozbudowy urządzeń oraz instalacji do produkcji biogazu z osadu ściekowego o mocy 120 kW z możliwością rozbudowy do 240 kW – zamówienie powtórzone II
Gmina Miechów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337168
- Zamawiający
- Gmina Miechów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.17.26 SWZ.sign.pdf
- SWZ ZP.271.17.26 Zał. nr 1.2 do SWZ - Analiza możliwości.pdf
- Formularz ZP.271.17.26 Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP.271.17.26 Zał. nr 1.1. do SWZ - OPZ.doc
- Inny ZP.271.17.26 Zał. nr 3 do SWZ - PPU.docx
- Inny ZP.271.17.26 Zał. nr 4 do SWZ - Wzory oświadczeń.docx
- Inny ZP.271.17.26 Zał. nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miechów
- Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie – zamówienie powtórzone
- „Remont (modernizacja) dróg na terenie gminy Miechów”
- Przebudowa drogi gminnej 140247K ulica Folusz na odcinku I-w km od 0+000,00 do km 0+478.76 na odcinku II-w km od 0+000,00 do km+093,45 w miejscowości Miechów Gmina Miechów
- Przebudowa, remont (modernizacja) dróg na terenie gminy Miechów
- „Naprawa 5 instalacji fotowoltaicznych oraz 24 instalacji solarnych w ramach trwałości projektu pn. „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” – zamówienie powtórzone II