Postępowanie zakończone 2026-07-30
Przebudowa drogi gminnej 140247K ulica Folusz na odcinku I-w km od 0+000,00 do km 0+478.76 na odcinku II-w km od 0+000,00 do km+093,45 w miejscowości Miechów Gmina Miechów
Gmina Miechów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333433
- Zamawiający
- Gmina Miechów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.16.26 SWZ PODSTAWOWE DROGI FOLUSZ.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU BZP.pdf
- Inny Załączniki od nr 1 do nr 6.zip
- Inny Załącznik nr 7 -OPZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 7 -OPZ/Folusz_przedmiar-1.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 -OPZ/Załącznik nr 7 - OPZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 -OPZ/dokuemntacja-Folusz.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 -OPZ/DOR-Folusz.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 -OPZ/STWiOR_Folusz.pdf
- Inny Załącznik nr 7 -OPZ/zaświadczenie zgłoszenie.pdf
- Wzór umowy Załączniki od nr 1 do nr 6/Załącznik nr 6 - wzór umowy.pdf
- Formularz Załączniki od nr 1 do nr 6/ZP.271.16.26 Załącznik 1 - FORMULARZ OFERTOWY.odt
- Inny Załączniki od nr 1 do nr 6/ZP.271.16.26 załącznik 2 -podstawy-wykluczenia spełnianie warunkow udzialu.odt
- Inny Załączniki od nr 1 do nr 6/ZP.271.16.26 załącznik 3 -ZASOBY.odt
- Inny Załączniki od nr 1 do nr 6/ZP.271.16.26 załącznik 4 - Oswiadczenie_o_grupie_kapitalowej.odt
- Inny Załączniki od nr 1 do nr 6/ZP.271.16.26 załącznik 5 - Wykaz robót - wykaz osob - dokumenty skladane na wezwanie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miechów
- Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie – zamówienie powtórzone
- „Remont (modernizacja) dróg na terenie gminy Miechów”
- Projekt przebudowy i rozbudowy urządzeń oraz instalacji do produkcji biogazu z osadu ściekowego o mocy 120 kW z możliwością rozbudowy do 240 kW – zamówienie powtórzone II
- Przebudowa, remont (modernizacja) dróg na terenie gminy Miechów
- „Naprawa 5 instalacji fotowoltaicznych oraz 24 instalacji solarnych w ramach trwałości projektu pn. „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” – zamówienie powtórzone II