Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie – zamówienie powtórzone
Gmina Miechów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401638
- Zamawiający
- Gmina Miechów
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Miechowie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.20.26 - SWZ.pdf
- Wzór umowy ZP.271.20.26 - Zał. nr 3.1 - PPU cz. 1.docx
- Formularz ZP.271.20.26 - Zał. nr 2- formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1.zip
- Inny ZP.271.20.26 - Załącznik nr 1.2. - OPZ dla Części 2.docx
- Inny ZP.271.20.26 - Zał. nr 3.2 - PPU cz. 2.docx
- Inny ZP.271.20.26 - Zał. nr 4 - Wzór oświadczeń.docx
- Inny ZP.271.20.26 - Zał. nr 5 - Formularz asort.- cen..xlsx
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Polna 3 - Przebudowa, rozbudowa przedmiar.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Polna 3 - Utwardzenie -przedmiar.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._PRZEDMIAR branz╠ça elektryczna.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Przedmiar_robot_branza_sanitarna_Polna_3_Miechow.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Polna 3 - Przebudowa, rozbudowa przedmiar.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Polna 3 - Utwardzenie -przedmiar.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/PRZEDMIAR branz╠ça elektryczna.pdf
- Przedmiar ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Przedmiar_robot_branza_sanitarna_Polna_3_Miechow.pdf
- Projekt ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Projekt Wykonawczy2026 elektryka.pdf
- Projekt ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Projekt wykonawczy_branz╠ça sanitarna_Polna_3.pdf
- Projekt ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Projekt wykonawczy konstrukcja.pdf
- Projekt ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Projekt Wykonawczy2026 elektryka.pdf
- Projekt ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Projekt wykonawczy_branz╠ça sanitarna_Polna_3.pdf
- Projekt ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Projekt wykonawczy konstrukcja.pdf
- STWiOR ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._stwiorb_Polna 3(2).pdf
- STWiOR ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._STWiOR - branz╠ça elektrycznaPolna Miecho╠üw.pdf
- STWiOR ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._STWiOR_Polna_3_branza_sanitarna.pdf
- STWiOR ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/stwiorb_Polna 3(2).pdf
- STWiOR ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/STWiOR - branz╠ça elektrycznaPolna Miecho╠üw.pdf
- STWiOR ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/STWiOR_Polna_3_branza_sanitarna.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._czesc 1.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._czesc2.odg
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/czesc2.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._czesc 3.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._.DS_Store
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._mapa do celo╠üw projektowych.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._rzut zagospodarowania terenu.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._umwm20260619112714092REALIZACJA_zmiana pokrycia dachowego_0226_25_Gm. Miecho╠üw.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._warunki tech. PGE.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._warunki tech PSG.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/__MACOSX/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/._Warunki tech. ZWIK.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/czesc 1.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/czesc2.odg
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/czesc2.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/czesc 3.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/.DS_Store
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/mapa do celo╠üw projektowych.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/rzut zagospodarowania terenu.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/umwm20260619112714092REALIZACJA_zmiana pokrycia dachowego_0226_25_Gm. Miecho╠üw.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/warunki tech. PGE.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/warunki tech PSG.pdf
- Inny ZP.271.12.26 - Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/ZP.271.12.26 - Za┼éa╠Ęcznik nr 1.1 - OPZ cz. 1/Warunki tech. ZWIK.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP