Postępowanie zakończone 2026-06-22
Przebudowa, remont (modernizacja) dróg na terenie gminy Miechów
Gmina Miechów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00276427
- Zamawiający
- Gmina Miechów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ PODSTAWOWE DROGI ZP.271.13.26_03.06.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP 5.06.2026 ZP.271.13.26.pdf
- Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do 6.zip
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 1 - Szczepanowice/Przedmiar robót - Remont dr. w m. Szczepanowice, dz. nr 821'1, dł. 588mb_v2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/Przedmiar Kalina Lisiniec I odcinek-2 etap I.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 3 - Brzuchania/Kosztorys ofertowy - Przeb. drogi gminnej w msc. Brzuchania - dz. 659'1, dł. 995m_v2.xlsx
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 3 - Brzuchania/Przedmiar robót - Przeb. drogi gminnej w msc. Brzuchania - dz. 659'1, dł. 995m_v2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 4 - Warszawska/Warszawska nakładka Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 5 - Siedliska/Kosztorys ofertowy - DG w Siedliskach, dz. 245'1, km 0+000 - 0+101, dł. 101mb.xlsx
- Przedmiar Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 5 - Siedliska/PRZEDMIARE ROBÓT - DG w Siedliskach, dz. 245'1, km 0+000 - 0+101, dł. 101mb.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/opis_(1)250205.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/PW-całość.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/STWiOR_DROGI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 3 - Brzuchania/STWIOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 4 - Warszawska/STWiOR_DROGI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 5 - Siedliska/STWIOR-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/BIOZ.docx
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/opis_(1)250205.doc
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/str tyt bioz.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/str tyt zgł.doc
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/str tyt zgł.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/sytuacja_251128-2_1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/sytuacja_251128-2_2.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/sytuacja_251128-2_3.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/sytuacja_251128-ORIENTACJA.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/typowe 1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 2 - Kalina Lisiniec/typowe 2.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 3 - Brzuchania/Proj.bud. - Przeb. drogi gminnej w msc. Brzuchania - dz. 659'1, dł. 995m.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 4 - Warszawska/lokalizacja remontu ulica Warszawska-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/Zadanie częściowe nr 5 - Siedliska/Proj.bud._DG w Siedliskach, dz. 245'1, km 0+000 - 0+101, dł. 101mb.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - OPZ/załącznik 7 - OPZ.odt
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miechów
- Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie – zamówienie powtórzone
- „Remont (modernizacja) dróg na terenie gminy Miechów”
- Projekt przebudowy i rozbudowy urządzeń oraz instalacji do produkcji biogazu z osadu ściekowego o mocy 120 kW z możliwością rozbudowy do 240 kW – zamówienie powtórzone II
- Przebudowa drogi gminnej 140247K ulica Folusz na odcinku I-w km od 0+000,00 do km 0+478.76 na odcinku II-w km od 0+000,00 do km+093,45 w miejscowości Miechów Gmina Miechów
- „Naprawa 5 instalacji fotowoltaicznych oraz 24 instalacji solarnych w ramach trwałości projektu pn. „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” – zamówienie powtórzone II