Postępowanie zakończone 2026-07-17
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa chodnika z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej 1080K Osiek – Zawada – Gorenice w miejscowości Zawada”.
Powiat Olkuski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319825
- Zamawiający
- Powiat Olkuski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Projekt Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/PB - treść.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/PW - treść.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/STWiORB.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik_do_umowy_RODO.docx
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/GEOLOGIA/Zawada chodnik geologia.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/01. ORIENTACJA.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/02. PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/02. PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/03. PLANSZA ZBIORCZA UZBROJENIA TERENU.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/04. PROFIL PODLUŻNY.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/05. PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/06.1. PRZEKROJE POPRZECZNE.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/06.2. PRZEKROJE POPRZECZNE.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/07.1. PROFIL KANALIZACJI DESZCZOWEJ DA5-DA1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/07.2. PROFIL KANALIZACJI DESZCZOWEJ DB5-DB1.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/07.3. PROFIL KANALIZACJI DESZCZOWEJ DC6-DC1.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/07.4. PROFIL KANALIZACJI DESZCZOWEJ DD7-DD1.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/08. WPUST DESZCZOWY.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/09. STUDNIA ŻELBETOWA 1200.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/10. STUDNIA KASKADOWA 1400.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/11. ZESTAWIENIE STUDNI I WPUSTÓW.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/12. UŁOŻENIE RUR ROZSĄCZAJĄCYCH.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/13. SZCZEGÓŁ WŁĄCZENIA ROWU DO KANALIZACJI DESZCZOWEJ.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/RYSUNKI/ACAD-02.PLAN SYTUACYJNY.dwg
- Inny Załączniki do SWZ/dokumentacja projektowa/Thumbs.db
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_1_do_SWZ_wzór_formularza_ofertowego.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_2_do_SWZ_oświadczenie.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_3_do_SWZ_Wzór_oświadczenie_podmiotu_udostępniającego_swoje_zasoby.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_4_do_SWZ_Wzór_zobowiązania_podmiotu_trzeciego.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_5_do_SWZ_Wzór_dokumentu_gwarancyjnego.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór_Umowy_Zawada_kosztorys.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_7_do_SWZ_Harmonogram_rzeczowo-finansowy.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik_nr_8_do_SWZ_Przedmiar_robót_1080K Zawada chodnik.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Olkuski
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1156K w km od 0+000,00 do km 5+387,00 w miejscowości Zadroże, Milonki i Tarnawa, Powiat Olkuski”
- Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1117K m. Cieślin
- Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na budowę sali gimnastycznej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Wolbromiu”.
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej nr 1135K Udórz” oraz „Remont nawierzchni jezdni i poboczy drogi powiatowej 1064K ul. Sławkowska”.
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1156K w km od 0+000,00 do km 5+387,00 w miejscowości Zadroże, Milonki i Tarnawa, Powiat Olkuski”.