Postępowanie zakończone 2026-08-03
1. „Modernizacja placu zabaw w przedszkolu samorządowym przy ul. Akinsa w Dziekanowie Leśnym” – zad. 2026/12.
Gmina Łomianki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348340
- Zamawiający
- Gmina Łomianki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- do 100 dni od dnia zawarcia umowy (możliwość skrócenia do 90 lub 80 dni w kryterium oceny)
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz Oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 8, 9, 10 do SWZ Oświadczenie o GK, Wykaz RB, Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie.docx
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Przedmiar.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Opis nawadnianie.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PAB - opis.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT - elektryka rysunek.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT - opis.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZT - opis.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZT rysunek - lampy.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZT rysunek.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/STWIOR.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/BIOZ.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Opinia Geotechniczna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PAB - rysunek.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT - nawierzchnia rysunek.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT - rysunek.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Łomianki
- Rewitalizacja zabytkowej willi przy ul. Pionierów 38 wraz z zagospodarowaniem terenu
- „Wykonanie modernizacji systemu wentylacji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach” – zad. 2026/11.
- Zagospodarowanie terenu wokół pomnika na działce nr 119/1 OBR 0006 Łomianki Miasto w ramach zadania 2025/47 „Przebudowa miejsc pamięci na terenie Gminy Łomianki”