WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-12

„Wykonanie modernizacji systemu wentylacji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach” – zad. 2026/11.

Gmina Łomianki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366204
Zamawiający
Gmina Łomianki
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łomianki, pow. warszawski zachodni, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-12
Termin realizacji
60 dni od dnia zawarcia umowy
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy .pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz Oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki nr 8, 9 do SWZ Oświadczenie o GK, Wykaz RB.docx
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie o aktualności.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiar Robót.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/1. OPIS TECHNICZNY I CZ. GRAFICZNA SP2 ŁOMIANKI/Opis_Techniczny_Robot_Remontowych_NW1_NW6_REV5_roboczy_bez_rezerwy..pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/100585334_PL_VERSO-R-60-SL-H-PM_IE5_6.6_6.6-F7-M5-HW_1R_2.6-X-R1-C5-O_Out_.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/100585343_PL_VERSO-S-30-X-H-PM_IE5_2_X-M5-HW_3R_2.6-X-R1-C5-O_Out_.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/100585348_PL_VERSO-CF-50-2.1-H-PM_IE5_2.9_2.9-F7-M5-HW_3R_2.6-X-R1-C5-O_Out_.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/100585363_PL_VERSO-R-1500-H-W-R1-F7_M5-C5-ML_A_.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/100585375_PL_VERSO-CF-3500-H-W-R1-F7_M5-C5-X_.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/1. OPIS TECHNICZNY I CZ. GRAFICZNA SP2 ŁOMIANKI/OPRACOWANIE DODATKOWE NW1_NW6_REV5 - rezerwa 20%. P.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/1. OPIS TECHNICZNY I CZ. GRAFICZNA SP2 ŁOMIANKI/ROBORY REMONTOWE - NA PODST PROJEKTU WYKONAWCZEGO - NA A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/1. OPIS TECHNICZNY I CZ. GRAFICZNA SP2 ŁOMIANKI/ROBORY REMONTOWE - NA PODST PROJEKTU WYKONAWCZEGO.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-CF-50.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-CF-50.ifc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-CF-50.pcp
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-CF-50.rfa
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-R-60.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-R-60.ifc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-R-60.pcp
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-R-60.rfa
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-S-30.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-S-30.ifc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-S-30.pcp
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/1/M_AHU_Komfovent_Unit 1 VERSO-S-30.rfa
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/3DM_Verso-CF-3500-H-W-R1.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/3DM_Verso-CF-3500-H-W-R1.rfa
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/3DM_Verso-R-1500-H-W-R1.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/3DM_Verso-R-1500-H-W-R1.rfa
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/3DM_Verso-R-1700-H-W-R1.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/3DM_Verso-R-1700-H-W-R1.rfa
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/Centrala-wentylacyjna-Komfovent-Verso-R1700-UHV-Ventia.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa/4. PRZYKŁADOWE DOBORY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SP2 ŁOMIANKI/CENTRALE - PRZYKŁADOWY DOBÓR SP2 ŁOMIANKI.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Łomianki