Postępowanie zakończone 2026-08-07
Zagospodarowanie terenu wokół pomnika na działce nr 119/1 OBR 0006 Łomianki Miasto w ramach zadania 2025/47 „Przebudowa miejsc pamięci na terenie Gminy Łomianki”
Gmina Łomianki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359224
- Zamawiający
- Gmina Łomianki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łomianki, pow. warszawski zachodni, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- 60 dni od daty zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamównienia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy.PDF
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz Oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ Oświadczenie o GK,.doc
- Inny Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Przedmiary/E-PR-POMNIK.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Przedmiary/ŁOMIANKI_SKWER_PRD.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/PZT/POMNIK KOMPLET PRD (PDF+ATH)/ŁOMIANKI_SKWER_PRD.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/GMINA_LOMIANKI-przebudowa_miejsc_pamieci-AB-K.6740.358.2026.IP-_POZWOLENIE.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Instalacje elektryczne/E-OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/PZT/opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/PZT/PZT ostatnie.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/PZT/PZT ostatnie - zbliżenie.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Stwiorb/STWiORB Łomianki Pomnik PZT.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Stwiorb/E-STWIORB.pdf
- Inny Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Instalacje elektryczne/E-M01 A3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Instalacje elektryczne/E-PI01 A3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/Instalacje elektryczne/E-SC01 A3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 Dokumnetacja projektowa/Dokumentacja techniczna Przebudowa miejsc pamięci/PZT/POMNIK KOMPLET PRD (PDF+ATH)/ŁOMIANKI_SKWER_PRD.prd
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Łomianki
- Rewitalizacja zabytkowej willi przy ul. Pionierów 38 wraz z zagospodarowaniem terenu
- „Wykonanie modernizacji systemu wentylacji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach” – zad. 2026/11.
- 1. „Modernizacja placu zabaw w przedszkolu samorządowym przy ul. Akinsa w Dziekanowie Leśnym” – zad. 2026/12.