Postępowanie zakończone 2026-08-20
Rewitalizacja zabytkowej willi przy ul. Pionierów 38 wraz z zagospodarowaniem terenu
Gmina Łomianki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389592
- Zamawiający
- Gmina Łomianki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łomianki, pow. warszawski zachodni, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 900 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- 2026-10-15
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.PDF
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.PDF
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Oferty .doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 6, 7 i 8 - Oświadczenia i wykazy.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie.docx
- Inny Załączniki 6, 7 i 8 - Oświadczenia i wykazy/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Załączniki 6, 7 i 8 - Oświadczenia i wykazy/Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o GK.docx
- Inny Załączniki 6, 7 i 8 - Oświadczenia i wykazy/Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 900 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-10-15.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Łomianki
- „Wykonanie modernizacji systemu wentylacji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach” – zad. 2026/11.
- Zagospodarowanie terenu wokół pomnika na działce nr 119/1 OBR 0006 Łomianki Miasto w ramach zadania 2025/47 „Przebudowa miejsc pamięci na terenie Gminy Łomianki”
- 1. „Modernizacja placu zabaw w przedszkolu samorządowym przy ul. Akinsa w Dziekanowie Leśnym” – zad. 2026/12.