Postępowanie zakończone 2026-08-21
Budowa budynku Urzędu Miejskiego w Prószkowie
Gmina Prószków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375121
- Zamawiający
- Gmina Prószków
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Prószków, pow. opolski, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ RO.271.6.2026.ZP-sig.pdf
- Ogłoszenie RO.271.6.2026.ZP - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/PRZEDMIAR_BUDOWLANY - PRÓSZKÓW BUDYNEK URZĘDU 05_26.pdf
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/PRZEDMIAR_BUDOWLANY - PRÓSZKÓW ZAGOSPODAROWANIE TERENU 05_26.pdf
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/PRZEDMIAR ROBÓT_BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/PRZEDMIAR ROBÓT_BRANŻA SANITRANA.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ OPISOWA/2. SPIS TREŚCI PROJEKTU INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ OPISOWA/3. OPIS TECHNICZNY_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E24 - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-PZT PLANSZA SIECI.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ OPISOWA/2. SPIS TREŚCI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO ARCH I KONSTR.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ OPISOWA/3. OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA I PROJEKTANTA SPRAWDZAJĄCEGO.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ OPISOWA/4. OPIS TECHNICZNY DO PROJEKTU ZAGOSPODAROWANIA I ARCH-BUD.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ OPISOWA/5. OPIS TECHNICZNY DO PROJEKTU KONSTRUKCJI.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/Z1- PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K1.1 SZCZEGÓŁ ZBROJENIA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH FUNDAMENTÓW.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K1 RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K2.1 SZCZEGÓŁ ZBROJENIA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH PRZYZIEMIA.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K2.2 SZCZEGÓŁ ZBROJENIA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH PRZYZIEMIA.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K2 KONSTRUKCJA ŚCIAN PRZYZIEMIA.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K4 KONSTRUKCJA ŚCIAN I PIĘTRA.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K6 KONSTRUKCJA SCHODÓW.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K7.1 DETALE KONSTRUKCYJNE SZYBU WINDY.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K7 KONSTRUKCJA SZYBU WINDY.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/KARTA RÓWNOWAŻNOŚCI MATERIAŁÓW.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/UM PRÓSZKÓW - OŚW_O SPORZ_PT_BR_SANITARNA.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/UM PRÓSZKÓW - PT OPIS_TECHN BR_SANITARNA_REV.2_1.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-PZT PLANSZA SIECI.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/PRZYŁĄCZA WOD-KAN/OPIS TECHN_PRZYŁĄCZA WOD-KAN/UM PRÓSZKÓW - PT OPIS_TECHN PRZYŁĄCZA WOD-KAN.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/PRZYŁĄCZA WOD-KAN/RYSUNKI_PRZYŁĄCZA WOD-KAN/RYS S-1.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/Karta równoważności produktów_Branża sanitarna_rev.1.pdf
- STWiOR Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/SPECYFIKACJA WYKONANIA ROBÓT/STWiOR BR_ELEKTRYCZNA.pdf
- STWiOR Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/SPECYFIKACJA WYKONANIA ROBÓT/STWiOR BR_SANITARNA.pdf
- STWiOR Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/SPECYFIKACJA WYKONANIA ROBÓT/STWiOR ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ OPISOWA/1. STRONA TYTUŁOWA PROJEKTU TECHNICZNEGO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E10 - RZUT PIĘTRA - INST. SSP.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E11 - SCHEMAT IDEOWY SSWiN + CCTV.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E12 - INST. LAN + CCTV - WIDOK SZAF.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E13 - RZUT PARTERU - INST. LAN.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E14 - RZUT PIĘTRA - INST. LAN.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E15 - RZUT PARTERU - INST. SSWiN + CCTV.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E16 - RZUT PIĘTRA - INST. SSWiN CCTV.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E17 - SCHEMAT ZASILANIA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E18 - SCHEMAT TABLICY RG.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E19 - SCHEMAT TABLICY TE1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E1 - RZUT PARTERU - INST. OŚWIETLENIA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E20 - SCHEMAT TABLICY TE2.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E21 - SCHEMAT TABLICY TS.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E22 - SCHEMAT TABLICY TPOŻ.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E23 - SCHEMAT INSTALACJI PV.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E2 - RZUT PARTERU - INST. GNIAZD.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E3 - RZUT PIĘTRA - INST. OŚWIETLENIA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E4 - RZUT PIĘTRA - INST. GNIAZD.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E5 - UZIOM FUNDAMENTOWY.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E6 - RZUT DACHU.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E7 - SCHEMAT IDEOWY SSP.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E8 - SCHEMAT IDEOWY ODDYMIANIA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/E9 - RZUT PARTERU - INST. SSP.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/CENTRALA WENTYLACYJNA DACHOWA - N1W1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/SEPARATOR SUBSTANCJI ROPOPOCHODNYCH - KD.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/SPEC_ELEM_WENT - N1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/SPEC_ELEM_WENT - W1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/SPEC_ELEM_WENT - W2.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/SPEC_ELEM_WENT - W2w.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/SPEC_ELEM_WENT - WC1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/UM PRÓSZKÓW - PT OPIS_TECHN BR_SANITARNA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ OPISOWA/WENTYLATOR DACHOWY - WC1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-C-1 PRZYZIEMIE - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-C-2 PIĘTRO - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-C-3 DACH - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-C-4 SCHEMAT 1 - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-C-5 SCHEMAT 2 - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-C-6 SCHEMAT 3 - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-G-1 PRZYZIEMIE - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-G-2 PIĘTRO - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-G-3 DACH - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-G-4 ROZWINIĘCIE - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-K-1 PRZYZIEMIE - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-K-2 PIĘTRO - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-K-3 DACH - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-K-4 ROZWINIĘCIE CZ_1 - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-K-5 ROZWINIĘCIE CZ_2 - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-V-1 PRZYZIEMIE - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-V-2 PIĘTRO - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-V-3 DACH - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-V-4 PRZEKRÓJ A-A - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-W-1 PRZYZIEMIE - WODA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-W-2 PIĘTRO - WODA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/RYS S-W-3 ROZWINIĘCIE - WODA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ OPISOWA/1. STRONA TYTUŁOWA PROJEKTU TECHNICZNEGO ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ OPISOWA/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A10- RZUT PRZYZIEMIA_TABLICE INFO._WYPOSAŻENIE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A11- WIDOK_GRAFIKA ŚCIENNA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A12- WIZUALIZACJE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A13- DETALE WYKOŃCZENIA ELEWACJI.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A14- DETALE ELEWACYJNE WYKOŃCZENIA WNĘKI.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A15- ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ I WITRYN.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A16- ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A1- RZUT PARTERU.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A2- RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A3- PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A4- PRZEKRÓJ B-B.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A5- RZUT DACHU.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A6- ELEWACJE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A7- RZUT PRZYZIEMIA_SCHEMAT SUFITU.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A8- RZUT PIĘTRA_SCHEMAT SUFITU.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/A9- RZUT PIĘTRA_TABLICE INFO._WYPOSAŻENIE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/PS1- INWENTARYZACJA TERENÓW UTWARDZONYCH.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/PS2- ZIELEŃ ISTNIEJĄCA I PROJEKTOWANA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/PS3- TERENY UTWARDZONE NA DZIALCE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/PS4- PLAC WEJŚCIOWY_LOKALIZACJA WYSP ZIELENI.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/ARCHITEKTURA/PS5- TERENU UTWARDZONE_PRZEKROJE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K3 KONSTRUKCJA STROPU NAD PRZYZIEMIEM.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K5 KONSTRUKCJA STROPODACHU.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/PROJEKT TECHNICZNY ARCHITEKTURY I KONSTRUKCJI/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/KONSTRUKCJA/K8 KONSTRUKCJA ŚCIANY OPOROWEJ.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/CENTRALA WENTYLACYJNA DACHOWA - N1W1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/SEPARATOR SUBSTANCJI ROPOPOCHODNYCH - KD.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/SPEC_ELEM_WENT - N1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/SPEC_ELEM_WENT - W1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/SPEC_ELEM_WENT - W2.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/SPEC_ELEM_WENT - W2w.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/SPEC_ELEM_WENT - WC1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/OPIS TECHN_BR_SANITARNA/WENTYLATOR DACHOWY - WC1.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-C-1 PRZYZIEMIE - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-C-2 PIĘTRO - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-C-3 DACH - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-C-4 SCHEMAT 1 - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-C-5 SCHEMAT 2 - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-C-6 SCHEMAT 3 - KLIMATYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-G-1 PRZYZIEMIE - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-G-2 PIĘTRO - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-G-3 DACH - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-G-4 ROZWINIĘCIE - INS_GRZEWCZE.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-K-1 PRZYZIEMIE - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-K-2 PIĘTRO - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-K-3 DACH - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-K-4 ROZWINIĘCIE CZ_1 - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-K-5 ROZWINIĘCIE CZ_2 - KANALIZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-V-1 PRZYZIEMIE - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-V-2 PIĘTRO - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-V-3 DACH - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-V-4 PRZEKRÓJ A-A - WENTYLACJA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-W-1 PRZYZIEMIE - WODA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-W-2 PIĘTRO - WODA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/BR_SANITARNA_INS_WEWN/RYSUNKI_BR_SANITARNA/RYS S-W-3 ROZWINIĘCIE - WODA.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/PRZYŁĄCZA WOD-KAN/OPIS TECHN_PRZYŁĄCZA WOD-KAN/BUDYNEK UM PRÓSZKÓW - WT WOD-KAN ZGKIM PRÓSZKÓW.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/PRZYŁĄCZA WOD-KAN/RYSUNKI_PRZYŁĄCZA WOD-KAN/RYS S-2.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PROJEKT TECHNICZNY/SANIT/PRZYŁĄCZA WOD-KAN/RYSUNKI_PRZYŁĄCZA WOD-KAN/RYS S-3.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/Karta równoważności - IE IT.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Zał. nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne.docx
- Formularz Załączniki do SWZ/Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 i 4a do zał. nr 10 do SWZ.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 do Zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie o zapoznaniu się z zagrożeniami dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników Wykonawcy.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 do zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie podwykonawcy płatność częściowa.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 do Zał. nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia Podwykonawcy - do płatności końcowej.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 125 ust. 1 Pzp.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie - grupa kapitałowa.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 8 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP