Postępowanie zakończone 2026-07-31
Remont dróg wewnętrznych na terenie Gminy Prószków w 2026 roku
Gmina Prószków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347410
- Zamawiający
- Gmina Prószków
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ RO.271.3.2026.ZP-sig.pdf
- Ogłoszenie RO.271.3.2026.ZP - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Zał. nr 10 - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Zał. nr 1a do SWZ - Kosztorys ofertowy.xlsx
- STWiOR Załączniki do SWZ/Zał. nr 10 - Dokumentacja techniczna/Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Zał. nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 do Umowy - Oświadczenie o zapoznaniu się z zagrożeniami dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników Wykonawcy.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 do Umowy - Wzór oświadczenia Podwykonawcy - do płatności końcowej.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 125 ust. 1 Pzp.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie - grupa kapitałowa.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 6a do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 6b do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP