WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18

Przebudowa budynku pod magazyn zasobów OLiOC w Ligocie Prószkowskiej

Gmina Prószków

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00420843
Zamawiający
Gmina Prószków
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Ligota Prószkowska, pow. opolski, woj. opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
2 500 zł
Termin składania ofert
2026-09-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ RO.271.7.2026.ZP-sig.pdf
  • Ogłoszenie RO.271.7.2026.ZP - OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ.zip
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA.zip
  • Przedmiar ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_31_08_26_ BUDOWLANY_MAGAZYNOLiOC LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_BR_ELEKTRYCZNA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/A1 RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/A2 PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/A3 RZUT DACHU.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/A4 ELEWACJE.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/PS1 PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/OPIS/E - Opis techniczny.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/K1 KONSTRUKCJA ŚCIAN PRZYZIEMIA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/2. SPIS TREŚCI.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/3. OŚWIADCZENIE_LIGOTA .pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/4. OPIS ARCH.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/5. OPIS ZAGOSP.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT TECHNICZNY/2. SPIS TREŚCI_PROJ. TECHNICZNY_LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT TECHNICZNY/3. OŚWIADCZENIE_WYKONANIE PROJEKTU TECHNICZNEGO_LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT TECHNICZNY/4. OPIS TECHNICZNY ARCHITEKTURA_LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT TECHNICZNY/5. OPIS TECHNICZNY KONSTR._LIGOTA_PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/STWiOR/SPECYFIKACJA LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • STWiOR ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/STWiOR/SPECYFIKACJA_BR_ELEKTR.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/Thumbs.db
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/OPIS/Thumbs.db
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/RYSUNKI/E1 - RZUT.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/RYSUNKI/E2 - SCHEMAT TABLICY ELEKTRYCZNEJ TE.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/RYSUNKI/E3 - SCHEMAT IDEOWY SSWiN.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/~$ OPIS ARCH-BUD_BOGDAN.doc
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/~$ STRONA TYTUŁOWA PROJ. ARCH-BUD_LIGOTA PRÓSZKOWSKA.doc
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT ARCH-BUD_PRZEBUDOWA BUDYNKU POD MAGAZYN_LIGOTA PRÓSZKOWSKA/1. STRONA TYTUŁOWA.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/PROJEKT TECHNICZNY/1. STRONA TYTUŁOWA PROJ. TECHNICZNY ARCH I KONSTR_LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/1. STRONA TYTUŁOWA_ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/2. SPIS TREŚCI_ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/3. EKSPERTYZA O STANIE TECHNICZNYM.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/4. INFORMACJA BiOZ_LIGOTA PRÓSZKOWSKA.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/INWENTARYZACJA FOTO.pdf
  • Wzór umowy ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 4 do Zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie o zapoznaniu się z zagrożeniami dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników Wykonawcy.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 5 do Zał. nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia Podwykonawcy - do płatności końcowej.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 125 ust. 1 Pzp.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie - grupa kapitałowa.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - Wykaz robót.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 8 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP