Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Przebudowa magazynu zasobów OLiOC w Zimnicach Wielkich - etap II
Gmina Prószków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00420893
- Zamawiający
- Gmina Prószków
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Zimnice Wielkie, pow. opolski, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ RO.271.8.2026.ZP-sig.pdf
- Ogłoszenie RO.271.8.2026.ZP - OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ.zip
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA.zip
- Przedmiar ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/PRZEDMIAR/Przedmiar_31-08-26_BUDOWLANY_MAGAZYN ZASOBÓW OLiOC ZIMNICE WIELKIE.pdf
- Przedmiar ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/PROJEKT ARCH_BUD/2. SPIS TREŚCI.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/PROJEKT ARCH_BUD/3. OŚWIADCZENIE AUTORA PROJEKTU.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/PROJEKT ARCH_BUD/4. OPIS TECHNICZNY DO PROJ. ZAGOSPODAROWANIA.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/PROJEKT ARCH_BUD/5. OPIS TECHNICZNY DO PROJ. ARCH_BUD.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A1- RZUT PRZYZIEMIA.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A2- RZUT PIĘTRA.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A3- PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A4- RZUT DACHU.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A5- ELEWACJE.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/PS1- PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/OPIS/E - Opis techniczny (2).pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/2. SPIS TREŚCI.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/3. OŚWIADCZENIE WYKONANIA PROJEKTU TECHNICZNEGO.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/4. OPIS TECHNICZNY ARCHITEKTURY.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/5. OPIS TECHNICZNY KONSTRUKCJI.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/RYSUNKI/K1 KONSTRUKCJA ŚCIAN PIĘTRA.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/RYSUNKI/K2 RYS. WYKONAWCZY BALSUTRADY.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/RYSUNKI/K3 RYS. ZESTAWCZY BELEK STALOWYCH.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/STWIOR/SPECYFIKACJA ZIMNICE WIELKIE.pdf
- STWiOR ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/STWIOR/SPECYFIKACJA_BR_ELEKTR.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/PROJEKT ARCH_BUD/1. STRONA TYTUŁOWA PROJEKTY ARCH-BUD.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/PROJEKT ARCH_BUD/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/1. STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/2. SPIS TREŚCI.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/3. EKSPERTYZA O STANIE TECHNICZNYM.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/4. INFORMACJA BIOZ.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/5. INWENTARYZACJA FOTOGRAFICZNA.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/OPISY/ZAŁĄCZNIKI/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ARCHITEKTURA/RYSUNKI/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/RYSUNKI/E1 - RZUT PRZYZIEMIA.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ELEKTRYKA/RYSUNKI/E2 - RZUT PIĘTRA (1).pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/1. STRONA TYTUŁOWA PROJ. TECHNICZNEGO ARCH I KONSTR.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/OBLICZENIA - BELKA WCIĄGNIKA.pdf
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/OPISY/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/KONSTRUKCJA/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/PRZEDMIAR/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/STWIOR/Thumbs.db
- Inny ZAŁ. NR 11 DO SWZ - DOKUMENTACJA TECHNICZNA/Thumbs.db
- Wzór umowy ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 4 do Zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie o zapoznaniu się z zagrożeniami dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników Wykonawcy.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 5 do Zał. nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia Podwykonawcy - do płatności końcowej.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 125 ust. 1 Pzp.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie - grupa kapitałowa.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 8 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP