WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04

Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłoczonej wraz z przepompownią ścieków sanitarnych i przyłączami kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zapole – Lipny Bór

Gmina Niwiska

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400587
Zamawiający
Gmina Niwiska
Główny kod CPV
45231300-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy wodo-
Miejsce wykonania robót
Zapole – Lipny Bór
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-20

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja warunków zamówienia - SI.271.11.2026-sig.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - SI.271.11.2026.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ - SI.271.11.2026.zip
  • Przedmiar Przedmiar pompownia Lipny Bór.pdf
  • Przedmiar przedmiar robót.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny.pdf
  • Projekt Projekt techniczny przepompownia ścieków.pdf
  • Projekt Projekt zagospodarowania terenu, projekt arch. - budowlany.pdf
  • Projekt STWiODB.pdf
  • STWiOR STWiORB elektryczna.pdf
  • Wzór umowy Załącznik Nr 3 - Projekt umowy.DOC
  • Formularz Załącznik Nr 1 - Formularz oferta.doc
  • Inny Załącznik Nr 2.1 - Oswiadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków i braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny Załącznik Nr 2.2 - Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załącznik Nr 2.3 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny Załącznik Nr 6 - Wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik Nr 8 - Grupa kapitałowa.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 1 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP