Postępowanie zakończone 2026-07-23
Rozbudowa budynku administracyjnego Urzędu Gminy o windę wraz z przebudową części budynku, z wewnętrzną instalacją elektryczną oraz budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych
Gmina Niwiska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331112
- Zamawiający
- Gmina Niwiska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia - SI.271.8.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - SI.271.8.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ - SI.271.8.2026.zip
- Przedmiar Przedmiarrobót winda Niwiska - instalacja elektryczna.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót winda Niwiska.pdf
- STWiOR STWiORB.doc
- Wzór umowy Załącznik Nr 3 - Projekt umowy.DOC
- Formularz Załącznik Nr 1 - Formularz oferta.doc
- Inny CZĘŚĆ OPISOWA NIWISKA.doc
- Inny Elewacja północna.pdf
- Inny Elewacja południowa.pdf
- Inny Elewacja wschodnia.pdf
- Inny INWENTARYZACJA - Elewacja północna.pdf
- Inny INWENTARYZACJA - Elewacja południowa.pdf
- Inny INWENTARYZACJA - Elewacja wschodnia.pdf
- Inny INWENTARYZACJA - Przekrój A-A.pdf
- Inny INWENTARYZACJA - Rzut parteru.pdf
- Inny INWENTARYZACJA - Rzut piętra.pdf
- Inny Konstrukcja belek B1-B5.pdf
- Inny Konstrukcja ław fundamentowych F1-F4.pdf
- Inny Konstrukcja pochylni.pdf
- Inny Konstrukcja wieńców W1-W9.pdf
- Inny mapa pzt.pdf
- Inny PLAN UZIOMU WINDY.pdf
- Inny PLAN ZASILANIA WINDY I PODŚWIETLANIA SZYBU WINDY - rzut parteru.pdf
- Inny PLAN ZASILANIA WINDY I PODŚWIETLANIA SZYBU WINDY - rzut piętra.pdf
- Inny Pochylnia.pdf
- Inny Przekrój A-A.pdf
- Inny Przekrój B-B.pdf
- Inny Rzut dachu.pdf
- Inny Rzut fundamentów.pdf
- Inny Rzut fundamentów pochylni.pdf
- Inny Rzut parteru.pdf
- Inny Rzut piętra.pdf
- Inny Rzut więźby dachowej.pdf
- Inny Schemat konstrukcyjny parteru.pdf
- Inny Schemat konstrukcyjny piętra.pdf
- Inny ug niwiskaPOCHYLNIA.opis AB.doc
- Inny ug niwiska ROZBUDOWA OPIS AB.doc
- Inny ug niwiska winda PROJ ZAG.doc
- Inny ug niwiska winda TECHNICZNY.doc
- Inny Załącznik Nr 2.1 - Oswiadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków i braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik Nr 2.2 - Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Załącznik Nr 2.3 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Załącznik Nr 6 - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik Nr 8 - Grupa kapitałowa.doc
- Inny Zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Niwiska
- Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłoczonej wraz z przepompownią ścieków sanitarnych i przyłączami kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zapole – Lipny Bór
- Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i przyłączy
- Budowa ścieżki pieszo - rowerowej wzdłuż drogi gminnej Siedlanka - Nowa Wieś 104 158R (za szkołą) w miejscowości Siedlanka - etap I w km 0+000 - 0+400