WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-12

Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i przyłączy

Gmina Niwiska

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366325
Zamawiający
Gmina Niwiska
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Hucinie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja warunków zamówienia - SI.271.10.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ - SI.271.10.2026.zip
  • Przedmiar Przedmiar budowlanka Hucina.pdf
  • Przedmiar Przedmiar elektryka Hucina(do przetargu).pdf
  • Przedmiar Przedmiar - inst. sanit. -Hucina.pdf
  • Przedmiar Przedmiar - zewn. sanit. -Hucina.pdf
  • Projekt Projekt techniczny.pdf
  • STWiOR STWiORB.pdf
  • Wzór umowy Załącznik Nr 3 - Projekt umowy.DOC
  • Formularz Załącznik Nr 1 - Formularz oferta.doc
  • Inny PZD-Rozbudowa budynku szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej.pdf
  • Inny specyfikacja instalacji i sieci.pdf
  • Inny specyfikacja instalacji wew..pdf
  • Inny Załącznik Nr 2.1 - Oswiadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków i braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny Załącznik Nr 2.2 - Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załącznik Nr 2.3 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny Załącznik Nr 6 - Wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik Nr 8 - Grupa kapitałowa.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Niwiska