Postępowanie zakończone 2026-07-10
Budowa ścieżki pieszo - rowerowej wzdłuż drogi gminnej Siedlanka - Nowa Wieś 104 158R (za szkołą) w miejscowości Siedlanka - etap I w km 0+000 - 0+400
Gmina Niwiska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308111
- Zamawiający
- Gmina Niwiska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia - SI.271.7.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - SI.271.7.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ - SI.271.7.2026.zip
- Przedmiar Załącznik Nr 4 - Przedmiar robót.pdf
- Projekt Projekt wykonawczy.pdf
- STWiOR 00.00.00 - 16.pdf
- STWiOR 01.01.01 - 4.pdf
- STWiOR 01.02.02 - 2.pdf
- STWiOR 01.02.04 - 4.pdf
- STWiOR 02.00.01 - 6.pdf
- STWiOR 02.01.01 - 4.pdf
- STWiOR 04.01.01 - 4.pdf
- STWiOR 04.04.01 - 4.pdf
- STWiOR 06.01.03 - 4.pdf
- STWiOR 07.06.02 - 4.pdf
- STWiOR STWiORB tyt.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 - Formularz oferta.doc
- Inny 02.03.01 - 8.pdf
- Inny 03.02.01 - 12.pdf
- Inny 04.04.00 - 10.pdf
- Inny 04.04.02 - 6.pdf
- Inny 04.06.01 - 8.pdf
- Inny 06.01.01 - 4.pdf
- Inny 08.01.01 - 4.pdf
- Inny 08.02.02 - 4.pdf
- Inny 08.03.01 - 4.pdf
- Inny 10.01.01 - 8.pdf
- Inny 1.pdf
- Inny 2.pdf
- Inny 3.pdf
- Inny 4.pdf
- Inny 5.pdf
- Inny Załącznik Nr 2.1 - Oswiadczenia - spełnianie warunków i brak podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik Nr 2.2 - Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Załącznik Nr 2.3 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Załącznik Nr 6 Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik Nr 7 Grupa kapitałowa.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Niwiska
- Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłoczonej wraz z przepompownią ścieków sanitarnych i przyłączami kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zapole – Lipny Bór
- Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i przyłączy
- Rozbudowa budynku administracyjnego Urzędu Gminy o windę wraz z przebudową części budynku, z wewnętrzną instalacją elektryczną oraz budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych